Menu Moje konto

Safe Haven

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,00049134
-0.57%24H

Kupuj i sprzedawaj waluty Safe Haven w Bitladon

Bitladon to polska giełda kryptowalut, za pośrednictwem której z łatwością kupisz i wymienisz waluty Safe Haven oraz inne. Czeka ich na Ciebie ponad 200, więc z pewnością znajdziesz taką, w którą zdecydujesz się zainwestować swoje środki. Ceny w  Bitladon są zawsze aktualne, a z dostępnych na naszej stronie wykresów dowiesz się, jak kształtowały się w przeszłości. Wiedza ta pozwoli Ci dokonać najlepszej decyzji o zakupie waluty Bitcoin, Safe  Haven bądź innej spośród dostępnych w Bitladon. Jedyne, czego potrzebujesz, aby zacząć, to konto użytkownika, które utworzysz w zaledwie kilka chwil! Gdy poddasz je  szybkiej weryfikacji i zasilisz środkami, niemal bez ograniczeń będziesz mógł handlować walutami.

Wykres Safe Haven

Czym są waluty Safe Haven?

Waluty Safe Haven, a więc bezpieczne przystanie, to takie waluty, które nawet podczas znaczących zawirowań na rynkach finansowych, utrzymują bądź zwiększają swoją wartość. To aktywa finansowe, które budzą zainteresowanie w szczególności tych, którym zależy na inwestycjach o jak najniższych ryzyku. Obecnie, w czasach kryzysu, cieszą się szczególną popularnością.  I choć zyski płynące z ich obrotu pomnażane  są nieco wolniej niż w przypadku innych walut, bezpieczeństwo i stabilność walut skutecznie skłaniają inwestujących do zakupu. 

Zanim zainwestujesz w Safe Haven

To, co w walutach Safe  Haven ma znaczenie kluczowe, to ich płynność – aktywa w każdej chwili są wymienialne, więc inwestorzy mogą w dowolnym momencie podjąć decyzję o ich sprzedaży i nie stracić na niej swych oszczędności. Oczywiście, inwestując w waluty Safe Haven pieniądze, w każdym przypadku należy uważnie przeanalizować kursy, sprawdzić dostępne wykresy i upewnić się, że to odpowiedni moment na inwestycję. 

Kupuj waluty w Bitladon

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na walutę Safe Haven currency, czy inną cyfrową walute spośród dostępnych w Bitladon, korzystając z naszej platformy możesz liczyć na  jasne, przejrzyste zasady i pełne bezpieczeństwo Twoich danych.  Dodatkowo, by ułatwić Ci pierwsze kroki w świecie  handlu walutami, stworzyliśmy bazę wiedzy, z której możesz  skorzystać na każdym etapie realizacji  transakcji.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.