Menu Moje konto

Request Network

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,10924382
1.93%24H

Wejdź do świata handlu kryptowalutami z Bitladon

Zastanawiasz się, jak szybko i bezpiecznie wejść do świata handlu kryptowalutami? Jeśli tak, nasza platforma stworzona została właśnie dla Ciebie! Za jej pośrednictwem w prosty sposób kupisz i sprzedasz waluty. Nie musisz posiadać wiedzy technicznej czy doświadczenia – zakup walut w Bitladon jest prostszy niż przypuszczasz! Jedyne, czego potrzebujesz, aby zacząć, to konto użytkownika. Możesz utworzyć konto prywatne lub biznesowe. Każde z nich umożliwi Ci łatwy i szybki handel.

Wykres Request Network

Poddaj konto weryfikacji i handluj walutami bez ograniczeń

Do momentu przeprowadzenia procesu weryfikacji konta, obowiązywać Cię będzie tygodniowy limit transakcji do łącznej kwoty 100 euro. Gdy proces weryfikacji przeprowadzony zostanie pomyślnie, będziesz kupować REQ, Litecoin oraz inne waluty niemal bez ograniczeń. W jaki sposób? Najpierw, wykorzystując iDeal lub inną metodę płatności, zasili konto środkami. Gdy to zrobisz będziesz mógł kupić Request Network bądź inną walutę. W Bitladon jest ich ponad 200 i tylko od Ciebie zależy, którą z nich wybierzesz! Ty również decydujesz o tym, w jaki sposób waluta będzie przechowywana – czy w Twoim prywatnym portfelu czy na naszych bezpiecznych serwerach offline. 

Kupuj waluty w najlepszym momencie

Jeśli chcesz kupić Request Network (REQ), sprawdź, czy to odpowiedni moment na inwestycję. W jaki sposób? Oczywiście sprawdzając jej aktualną cenę na naszej stronie! Za jej pośrednictwem sprawdzisz nie tylko aktualny kurs Request Network (REQ), XRP ale także wykres, z którego dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości. A co, jeśli nie masz czasu, aby na bieżąco monitorować ile kosztuje kryptowaluta Request Network? Nie szkodzi – na naszej platformie możesz skonfigurować automatyczną transakcję i kupić walutę w najlepszym momencie, w ustalonej przez siebie cenie. Nie musisz obawiać się żadnych kosztów dodatkowych – wszystkie wliczone są w ceny, które widzisz na stronie. Jeśli chcesz, aby opłaty transakcyjne były niższe, zostań naszym stałym klientem. Wówczas przyznamy Ci dodatkowy rabat, a Ty na handlu walutami zarobisz jeszcze więcej! 

Uzyskaj wszystkie potrzebne informacje

Chcesz kupić walutę REQ, kurs jest odpowiedni, ale wciąż brakuje Ci wiedzy? Zajrzyj do naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami i przeczytaj instrukcje. Możesz również uzyskać potrzebne informacje kontaktując się z naszym działem pomocy technicznej. Wyślij nam wiadomość e-mail lub rozpocznij rozmowę na czacie. Możesz również zadzwonić na naszą infolinię.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.