Menu Moje konto

Ren

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,47132
-0.46%24H

Kupuj i sprzedawaj Ren w Bitladon

Chcesz wejść do świata handlu kryptowalutami? Świetnie trafiłeś – Bitladon to platforma idealna zarówno dla doświadczonych traderów, jak i osób początkujących, które w handlu kryptowalutami zamierzają postawić swe pierwsze kroki. Jasne zasady, bezpieczeństwo i szybkość realizacji transakcji to nasze priorytety. Zaufaj nam i sam przekonaj się, jak prosty może być handel walutami!

Wykres Ren

Po pierwsze: utwórz swoje konto

Od czego zacząć handel walutami w Bitladon? Oczywiście od utworzenia swojego konta użytkownika. Sam decydujesz, czy utworzysz konto prywatne czy biznesowe. W każdym przypadku polecimy Ci poddać je szybkiej weryfikacji, dzięki której nie będzie obowiązywał Cię tygodniowy limit transakcji do kwoty 100 euro. Oznacza to, że niemal bez ograniczeń będziesz mógł handlować walutami! Dane, które podasz w czasie weryfikacji przetwarzać będziemy z najwyższą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Gdy zakończysz weryfikację, będziesz mógł zasilić swoje konto środkami. Możesz zrobić to za pomocą jednej z dostępnych metod płatności, np. iDeal lub Banctact. Dzięki nim, środki błyskawicznie znajdą się na Twoim koncie, a Ty będziesz mógł podjąć decyzję o inwestycji w walutę.

Kup Ren w najlepszej cenie

Nim zakupisz walutę, sprawdź, jaka jest jej aktualna cena REN. Warto również zweryfikować dostępne na naszej stronie wykresy, z których dowiesz się, jak kształtowały się ceny REN w przeszłości. Na ich podstawie będziesz w stanie ocenić, czy dany moment jest odpowiedni na zakup REN. Cena waluty, którą widzisz na stronie, jest ceną ostateczną – zawiera już wszystkie opłaty. Nie musisz więc obawiać się przykrych niespodzianek i zawsze wiesz, ile waluta kosztuje. A co, jeśli nie masz czasu, aby na bieżąco monitorować kurs REN? Nic nie szkodzi – znamy na to sposób! W każdej chwili możesz bowiem skonfigurować automatyczną transakcję i kupić walutę w momencie, gdy osiągnie pożądaną cenę.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami!

Podjąłeś decyzję o inwestycji w kryptowalutę REN, ale wciąż masz wątpliwości? A może chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat funkcjonowania naszej platformy? W pierwszej kolejności zajrzyj do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz przeczytaj instrukcje. W kolejnej, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Możesz wysłać nam wiadomość e-mail, zadzwonić na naszą infolinię lub porozmawiać z nami na czacie.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Deposit euro

Enter the desired amount:

Transaction fee will be deducted of the given amount.

iDeal
Costs: € 0,00
Bancontact
Costs: 1.1%
SEPA
Costs: € 0,00
Giropay
Costs: 2%
Sofort
Costs: 2%
Manual transfer: This week you can still deposit a maximum of . Minimal deposit is € 10,-.

Our bank account number (IBAN):
NL08 BUNQ 2291 5794 28

In the name of:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Description (client number):


We process desposited euro directly. Keep in mind that a manual transfer may take one business day.