Menu Moje konto

REI Network

Warning: This coin is currently under maintenance and we are temporarily unable to trade it.

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,02363568
0.00%24H

Wejdź do świata handlu walutami z Bitladon

Bitladon to zarejestrowana w Holandii firma, która sprawi, że bez przeszkód wejdziesz do świata handlu kryptowalutami. Stworzyliśmy bowiem prostą w obsłudze platformę dedykowaną każdemu – zarówno doświadczonym traderom, jak i osobom początkującym. Z nami handel kryptowalutami będzie prostszy niż mógłbyś sądzić! Oferujemy GXS, XRP oraz ponad 200 różnych walut. Sam zdecyduj, czy zainwestujesz w Gschain czy w inną spośród dostępnych opcji. 

Wykres REI Network

Kup Gschain w Bitladon

Kryptowaluta Gschain dostępna jest w Bitladon w najlepszej cenie! Nim podejmiesz decyzję o inwestycji, koniecznie sprawdź aktualny kurs, który pozwoli Ci ocenić, czy do dobry moment na inwestycję. Gdzie szukać informacji na temat ceny Gschain? Kurs w każdej chwili możesz sprawdzić na naszej stronie. Podana wartość jest ostateczna, więc nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek – zawiera już wszelkie opłaty i zawsze wiesz, ile zapłacisz. Jeżeli nie masz czasu, aby na bieżąco śledzić kurs Gschain, skonfiguruj automatyczną transakcję i kup walutę w momencie, gdy osiągnie ona pożądaną wartość. Jeżeli zaś na handlu walutami chcesz zyskać jeszcze więcej, zostań naszym stałym klientem – przyznamy Ci wówczas korzystny rabat. Możesz także skorzystać z funkcji “dowolna za dowolną”, a więc wymieniać jedną walutę na inną. W ten sposób zaoszczędzisz aż połowę kosztów transakcji.

Postaw na bezpieczeństwo

W Bitladon stawiamy na bezpieczeństwo i jasne, przejrzyste zasady. Kupując waluty na naszej platformie, sam decydujesz, gdzie będziesz je przechowywać – czy we własnym portfelu czy na naszych bezpiecznych serwerach offline. Swój portfel Gxchain możesz zasilić za pomocą jednej z dostępnych, nowoczesnych metod płatności, dzięki którym środki błyskawicznie znajdą się na Twoim koncie. Dane, które podasz w czasie weryfikacji konta przetwarzać będziemy zgodnie z wytycznymi AVG.

Nie wiesz co dalej? Utknąłeś w martwym punkcie?

Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc! Śmiało więc zajrzyj do sekcji FAQ, w którym opracowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Przeczytaj również instrukcje, które – krok po kroku – wyjaśnią Ci, jak działa nasza platforma. W dowolnym momencie możesz również skontaktować się z naszym działem pomocy technicznej. Wsparcie naszych ekspertów uzyskasz za pośrednictwem poczty e-mail, dzwoniąc na naszą infolinię lub poprzez dostępny na naszej stronie czat.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.