Menu Moje konto

ReddCoin

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,00583
-2.18%24H

Wejdź do świata handlu walutami z Bitladon

W Bitladon możesz kupować i sprzedawać kryptowaluty, takie jak ReddCoin (RDD) w najlepszych cenach. Oferujemy bezpieczną platformę i jasne, przejrzyste zasady transakcji. Nie musisz mieć doświadczenia w handlu kryptowalutami – wszystkie nauczysz się w Bitladon! Nasza platforma jest prosta w obsłudze i każdy, nawet początkujący, może za jej pośrednictwem wejść do świata handlu walutami.

Wykres ReddCoin

Kup lub sprzedaj ReddCoin w najlepszej cenie

Chcesz zacząć handlować kryptowalutami i kupować ReddCoin oraz inne waluty? Bitladon to platforma, która umożliwi Ci szybki i bezpieczny start. Działamy zgodnie z zasadą: kupujesz to, co widzisz. W praktyce oznacza to, że cena waluty jest dokładnie taka, jaką podajemy na stronie i obejmuje już wszelkie opłaty. Chcesz kupić ReddCoin? Kurs na naszej stronie powie Ci, ile będziesz musiał zapłacić! Koszty transakcji możesz obniżyć zostając naszym stałym inwestorem. Nie musisz obawiać się, że zabraknie dla Ciebie ReddCoin – kryptowaluta, podobnie jak inne, dostępna jest w ilościach pozwalających na swobodny handel! Waluty bezpiecznie przechowujemy w naszych portfelach sprzętowych / offline. Możesz również przenieść je do własnego portfela – decyzja należy do Ciebie. Zarejestruj swoje konto teraz i zacznij handlować kryptowalutami już dziś!

Utwórz konto w kilka chwil

By kupować i sprzedawać ReddCoin (RDD), musisz utworzyć swoje konto osobiste lub biznesowe. Potrwa to tylko kilka chwil! Zalecamy również poddanie konta weryfikacji, dzięki czemu zniesiesz tygodniowy limit transakcji (do kwoty 100 euro łącznie) i będziesz mógł handlować walutą bez ograniczeń. W Bitladon zarówno utworzenie konta, jak i późniejszy handel są proste i nie wymagają zaawansowanych umiejętności technicznych. Jesteś początkującym traderem? Zapraszamy – Bitladon to odpowiednie miejsce dla Ciebie!

Potrzebujesz pomocy?

W Bitladon z przyjemnością udzielimy Ci pomocy lub odpowiemy na Twoje pytania. Możesz sprawdzić nasze FAQ, nasze instrukcje lub zadzwonić do nas pod numer +31 (0) 85 007 4844 w godzinach pracy od 8:00 do 18:00. Istnieje również możliwość wysłania wiadomości e-mail lub skorzystania z czatu. Staramy się, aby sprzedaż i kupowanie walut takich jak ReddCoin były łatwe i bezpieczne dla wszystkich. Zarejestruj się już dziś!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.