Menu Moje konto

Red Pulse Phoenix

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,00178
9.94%24H

Zainwestuj w Red Pulse na platformie Bitladon

Chcesz po raz pierwszy zainwestować w zakup Red Pulse bądź innej cyfrowej waluty? Zrób to za pośrednictwem naszej platformy! Bitladon to bezpieczna i prosta w obsłudze platforma handlu walutami. Z jej obsługą poradzi sobie każdy – również osoby początkujące, które nie mają doświadczenia i nie posiadają zaawansowanych umiejętności technicznych. Nie wierzysz? Spróbuj i przekonaj się sam! 

Wykres Red Pulse Phoenix

Jaką walutą jest Red Pulse?

Red Pulse to projekt utworzony w Chinach  w 2015 roku. Założony został z inicjatywy doradców z firmy Z-Ben Advisors, zajmującej się obsługą klientów zagranicznych, którzy poszukiwali informacji na temat chińskiego rynku. Red Puls Phoenix ma te informacje dostarczać do wielu instytucji, dla których – nawet za opłatą – w inny sposób nie są one dostępne. Dzięki zdecentralizowanej platformie do wymiany danych, instytucje mają mieć zapewniony dostęp do informacji, a użytkownicy mogą zarabiać na udostępnianiu własnych badań. 

Utwórz konto w Bitladon, by kupić Red Pulse

By kupić Red Pulse Phoenix, Ethereum w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto prywatne bądź biznesowe – sam decydujesz, które wybierasz! Następnie poddaj swoje konto weryfikacji, dzięki której nie będzie obowiązywać Cię tygodniowy limit transakcji. W ten sposób niemal bez ograniczeń będziesz mógł handlować kryptowalutami. Kryptowaluta Red Pulse Phoenix jest jedną z ponad 200 dostępnych na naszej platformie, więc możesz wybrać, w którą walutę cyfrową zainwestujesz. Do Ciebie należy również decyzja o sposobie przechowywania waluty – możesz umieścić ją we własnym portfelu lub na naszych bezpiecznych serwerach offline. Jeśli zdecydujesz o wypłacie zgromadzonych środków, wystarczy, że złożysz taką dyspozycję. Błyskawicznie przekierujemy je na wskazany rachunek!

Sprawdź kurs i podejmij decyzję

Nim podejmiesz decyzję o inwestycji, sprawdź kurs Red Pulse Phoenix oraz dostępny na naszej stronie wykres. Na jego podstawie będziesz w stanie ocenić, czy to dobry moment na inwestycję i czy wybrałeś odpowiednią walutę. W Bitladon nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów przy finalizacji zakupu Red Pulse. Kryptowaluta kosztować będzie dokładnie tyle, ile widzisz na stronie – podana cena zawiera już wszelkie opłaty. Jeśli chcesz, aby były jeszcze niższe, zostań naszym stałym klientem – przyznamy Ci wówczas korzystny rabat. Możesz również wymieniać jedną walutę na inną, oszczędzając w ten sposób połowę kosztów transakcji. 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.