Menu Moje konto

Red Pulse Phoenix

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,00322
18.82%24H

Zainwestuj w Red Pulse na platformie Bitladon

Chcesz po raz pierwszy zainwestować w zakup Red Pulse bądź innej cyfrowej waluty? Zrób to za pośrednictwem naszej platformy! Bitladon to bezpieczna i prosta w obsłudze platforma handlu walutami. Z jej obsługą poradzi sobie każdy – również osoby początkujące, które nie mają doświadczenia i nie posiadają zaawansowanych umiejętności technicznych. Nie wierzysz? Spróbuj i przekonaj się sam! 

Wykres Red Pulse Phoenix

Jaką walutą jest Red Pulse?

Red Pulse to projekt utworzony w Chinach  w 2015 roku. Założony został z inicjatywy doradców z firmy Z-Ben Advisors, zajmującej się obsługą klientów zagranicznych, którzy poszukiwali informacji na temat chińskiego rynku. Red Puls Phoenix ma te informacje dostarczać do wielu instytucji, dla których – nawet za opłatą – w inny sposób nie są one dostępne. Dzięki zdecentralizowanej platformie do wymiany danych, instytucje mają mieć zapewniony dostęp do informacji, a użytkownicy mogą zarabiać na udostępnianiu własnych badań. 

Utwórz konto w Bitladon, by kupić Red Pulse

By kupić Red Pulse Phoenix, Ethereum w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto prywatne bądź biznesowe – sam decydujesz, które wybierasz! Następnie poddaj swoje konto weryfikacji, dzięki której nie będzie obowiązywać Cię tygodniowy limit transakcji. W ten sposób niemal bez ograniczeń będziesz mógł handlować kryptowalutami. Kryptowaluta Red Pulse Phoenix jest jedną z ponad 200 dostępnych na naszej platformie, więc możesz wybrać, w którą walutę cyfrową zainwestujesz. Do Ciebie należy również decyzja o sposobie przechowywania waluty – możesz umieścić ją we własnym portfelu lub na naszych bezpiecznych serwerach offline. Jeśli zdecydujesz o wypłacie zgromadzonych środków, wystarczy, że złożysz taką dyspozycję. Błyskawicznie przekierujemy je na wskazany rachunek!

Sprawdź kurs i podejmij decyzję

Nim podejmiesz decyzję o inwestycji, sprawdź kurs Red Pulse Phoenix oraz dostępny na naszej stronie wykres. Na jego podstawie będziesz w stanie ocenić, czy to dobry moment na inwestycję i czy wybrałeś odpowiednią walutę. W Bitladon nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów przy finalizacji zakupu Red Pulse. Kryptowaluta kosztować będzie dokładnie tyle, ile widzisz na stronie – podana cena zawiera już wszelkie opłaty. Jeśli chcesz, aby były jeszcze niższe, zostań naszym stałym klientem – przyznamy Ci wówczas korzystny rabat. Możesz również wymieniać jedną walutę na inną, oszczędzając w ten sposób połowę kosztów transakcji. 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.