Menu Moje konto

Ravencoin

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,02485902
2.30%24H

Kupuj i sprzedawaj Ravencoin

W Bitladon możesz kupić oraz sprzedać walutę Ravencoin (RVN). Jedynym, czego potrzebujesz, aby zacząć, jest konto w naszym serwisie. W prosty sposób utworzysz w nim swój portfel i będziesz mógł wejść do świata handlu Ravencoin, Tether lub innymi walutami.

Wykres Ravencoin

Jaką walutą jest RVN?

Ravencoin został wydany bez ICO w styczniu 2018 roku, dlatego w świecie kryptowalut jest walutą stosunkowo młodą. Ravencoin używa sieci peer 2 peer na łańcuchu bloków specyficznych dla sprawy, z bardzo specyficzną funkcją, polegającą na przenoszeniu aktywów (tokenów) między dwiema stronami. Ravencoin jest w pełni open source i opiera się społeczności. Ravencoin koncentruje się na budowaniu użytecznej technologii i jest tworzony przez silną społeczność, która szybko się rozwija. Gotowy na zakup Ravencoin? Kurs waluty i wszystkie informacje znajdziesz na naszej stronie!

Kup Ravencoin za pomocą iDeal lub Bancontact

Zastanawiasz się nad zakupem Ravencoin? Zrób to za pomocą łatwej metody płatności, takiej jak iDEAL lub Bancontact! Gdy założysz swoje konto w serwisie, będziesz mieć do dyspozycji własny portfel, w którym przechowywane będą Twoje środki. Jednocześnie w każdej chwili będziesz mógł kontrolować kurs RVN i innych walut. Pozwoli Ci to zdecydować, który moment jest najlepszy na zakup lub sprzedaż waluty. Korzystając z naszej platformy, ponosisz opłatę wynoszącą jedynie 2% wartości transakcji. Możesz obniżyć tę opłatę dołączając do naszego programu VIP / programu lojalnościowego. Dzięki temu wysokość opłaty spadnie o kolejne 0,25%. Aktualną cenę Ravencoin w którą już jest włączony jest koszt transakcji, w każdej chwili możesz sprawdzić na naszej stronie. Nie musisz się martwić, czy wystarczy dla Ciebie waluty, w którą chcesz zainwestować. Bez obaw – nasza w tym głowa, by jej nie zabrało!

Masz jakieś pytanie?

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, sprawdź sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami na naszej stronie lub przeczytaj instrukcje – być może znajdziesz tam informacje, których szukasz! Jeśli tak się nie stanie, skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu, wiadomości e-mail ([email protected]) bądź dzwoniąc na naszą infolinię (+31 (0)85 007 4844). Nasi specjaliści z przyjemnością Ci pomogą!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.