Menu Moje konto

Raiden Network Token

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,54451532
1.62%24H

Wejdź do świata handlu walutami i kup Raiden Network w Bitladon

Jeśli dopiero rozpoczynasz handel cyfrowymi walutami i chcesz zainwestować w  Raiden Network, Bitladon to miejsce wprost stworzone dla Ciebie! Nasza platforma zaprojektowana została w taki sposób, aby każdy, nawet osoby początkujące, które posiadają zaawansowanych umiejętności technicznych, bez trudu mogły kupować i sprzedawać Raiden Network Token oraz inne waluty. 

Wykres Raiden Network Token

Utwórz konto w Bitladon i wpłać euro za pomocą SEPA

Chcesz kupić walutę cyfrową w prosty i szybki sposób? Z myślą o Tobie powstała nasza giełda! Raiden Network Token jest jedną z ponad 200 walut, które możesz kupić za jej pośrednictwem. By to zrobić, musisz utworzyć swoje konto prywatne bądź biznesowe – sam wybierasz, które z nich będzie najbardziej odpowiednie. Do Ciebie należy również decyzja o miejscu przechowywania zakupionych walut. Możesz bowiem przechowywać je na naszych serwerach offline lub we własnym portfelu. Nim kupisz walutę, musisz jednak zasilić swoje konto środkami. W tym celu wykorzystaj np. iDeal – szybką metodę płatności, dzięki której środki błyskawicznie pojawią się na Twoim koncie. 

Jaką walutą jest Raiden Network?

Raiden Network to rozwiązanie umożliwiające niemal natychmiastowe, tanie i skalowalne płatności. Jest uzupełnieniem łańcucha bloków Ethereum i może współpracować z dowolnym tokenem kompatybilnym z ERC20. Celem projektu Raiden Network jest badanie technologii kanałów państwowych, definiowanie protokołów i opracowywanie referencyjnych implementacji.

Sprawdź aktualną cenę Raiden Network w Bitladon

Chcesz kupisz walutę w Bitladon? Sprawdź, jaka jest aktualna cena RDN, XRP i podejmij decyzję o inwestycji. Polecamy Ci również sprawdzenie wykresu, z którego dowiesz się, jak kształtowała się cena waluty w przeszłości. A co, jeśli zarówno aktualna cena, jak i wartości z ostatnich miesięcy przedstawiają się obiecująco? Kup Raiden Network Token już dziś! Wszystkie ceny, które widzisz w Bitladon zawierają już koszty transakcji, więc dokładnie wiesz, ile będziesz musiał zapłacić.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.