Menu Moje konto

Quantstamp

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,00680
13.71%24H

Kup QSP za pośrednictwem iDeal lub Bancontact

Za pośrednictwem platformy handlu kryptowalutami Bitladon, możesz w prosty sposób kupować oraz sprzedawać QSP czyli Quantstamp. Jesteśmy doświadczoną giełdą z siedzibą w Holandii. To jednak nie jedyna spośród dostępnych opcji – w Bitladon czeka na Ciebie ponad 200 różnych kryptowalut dostępnych 24 godziny na dobę. Jedyne, czego potrzebujesz, aby zacząć handlować, to konto, które możesz utworzyć w kilku prostych krokach. Po jego utworzeniu, zasilisz je środkami za pomocą jednej z dostępnych metod płatności (np. iDeal lub Bancontact) i już po chwili będziesz mógł wymienić je na Quantstamp. By zacząć, nie musisz posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej czy doświadczenia – z naszej platformy może korzystać każdy, również osoby całkowicie początkujące. Gotów, aby po raz pierwszy zainwestować w QSP? Kryptowaluta dostępna jest na naszej stronie i tylko od Ciebie zależy, czy to właśnie ona będzie Twoim wyborem!

Wykres Quantstamp

Kupuj i sprzedawaj Quantstamp

Quantstamp to firma wspierana przez Y-Combinator, która oferuje audyty bezpieczeństwa inteligentnych umów. Poprzez połączenie zautomatyzowanych testów oprogramowania i nagród za błędy, Quantstamp chce opracować skalowalny i opłacalny system audytu inteligentnych umów w sieci Ethereum. QSP to token ERC-20, który służy jako nagroda za weryfikację programów solidarności i wykonanie węzłów walidacyjnych dla tych, którzy znajdą błędy w inteligentnych kontraktach.

Kupuj waluty w najlepszej cenie

Chcesz kupić Quantstamp (QSP)? Nim zdecydujesz o inwestycji, sprawdź, ile aktualnie kosztuje Quantstamp. Kurs waluty wraz z wykresem przedstawiającym jej ceny na przestrzeni ostatnich miesięcy, w każdej chwili możesz zweryfikować na naszej stronie. Jeśli jednak nie masz czasu, aby na bieżąco monitorować kursy walut, skonfiguruj automatyczną transakcję i kup walutę w ustalonej przez siebie cenę. W Bitladon nie musisz obawiać się dodatkowych opłat – ceny, które widzisz na naszej stronie, zawierają już koszty transakcji. Możesz je o połowę zmniejszyć, korzystając z funkcji “dowolna za dowolną”, a więc wymieniając jedną walutę na inną. 

Skontaktuj się z nami

Masz jakieś pytanie lub napotkałeś trudności? Skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej! Nasze biuro jest czynne w dni robocze od 9:00 do 17:00 za pośrednictwem czatu i telefonu. Możesz skontaktować się z nami również w weekend, wysyłając nam wiadomość e-mail na adres [email protected]. Dołożymy wszelkich starań, byś jak najszybciej uzyskał pomoc! 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.