Menu Moje konto

Quant

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 3,09938
-1.17%24H

Zacznij handel walutami w Bitladon

Bitladon to prosta w obsłudze platforma dedykowana wszystkim, którzy planują rozpocząć handel kryptowalutami. Nasza giełda zaprojektowana została w taki sposób, by umożliwić handel zarówno początkującym, jak i zaawansowanym traderom. Nie musisz posiadać zaawansowanych umiejętności technicznych ani wiedzy na temat kryptowalut – z Bitladon handel walutami będzie prosty!

Wykres Quant

Utwórz swoje konto, aby kupić QNT

Chcesz kupić QNT? Kryptowaluta jest dostępna dla każdego użytkownika, który utworzy swoje konto w Bitladon! W kilku prostych krokach możesz utworzyć swoje konto prywatne bądź biznesowe, a następnie – za pomocą iDeal lub Bancontact – poddać je szybkiej weryfikacji. Sam decydujesz, czy QUANT przechowywać będziesz we własnym portfelu czy w na naszych bezpiecznych serwerach offline. Nie musisz obawiać o bezpieczeństwo danych, które podasz w czasie weryfikacji. Wszystkie przetwarzać będziemy zgodnie z wytycznymi RODO, z zachowaniem największej staranności. Jeśli zechcesz wypłacić zgromadzone środki, wystarczy, że złożysz taką dyspozycję – błyskawicznie skierujemy je na wskazany przez Ciebie rachunek.

Sprawdź aktualny kurs QUANT

W Bitladon w każdej chwili możesz sprawdzić, aktualną cenę QUANT. Kurs oraz wykresy dostępne na naszej stronie aktualizowane są na bieżąco i pomogą Ci podjąć decyzję inwestycji. Cena QUANT zawiera już wszystkie opłaty, więc nie obawiaj się przykrych niespodzianek – w Bitladon zawsze wiesz, ile i za co zapłacisz. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na bieżące monitorowanie cen waluty, możesz skonfigurować automatyczną transakcję i kupić QUANT (QNT) w cenie, którą sam uznasz za odpowiednią. Za pośrednictwem naszej platformy możesz zyskać jeszcze więcej. W jaki sposób? Na przykład zostając naszym stałym klientem (przyznamy Ci wówczas dodatkowy rabat) lub korzystając z funkcji “dowolna za dowolną”. Polega ona na wymianie jednej waluty na inną i pozwala zaoszczędzić połowę kosztów transakcji.

Czujesz, że utknąłeś? Poproś o pomoc!

Jeśli czujesz, że jesteś gotów, by zacząć handlować walutami, ale z jakiegoś powodu wciąż nie możesz wykonać kolejnego kroku, poproś naszych ekspertów o wsparcie. Możesz wysłać nam wiadomość e-mail, zadzwonić na naszą infolinię lub rozpocząć rozmowę na czacie. Wiele cennych informacji znajdziesz również na naszym blogu, w przygotowanych przez nas instrukcjach oraz w sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Zapraszamy Cię do lektury!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

  • Czym jest Bitladon?
  • Dlaczego powinienem wybrać Bitladon?
  • Czy istnieje limit sprzedaży i zakupu monet?
  • Jaka jest różnica między „wysyłaniem” a „wpłatą”
  • Czy macie wystarczająco dużo monet w magazynie?
Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Bancontact
Koszty: € 1,00 + 1.1%
SEPA
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Giropay
Koszty: € 1,00 + 2%
Sofort
Koszty: € 1,00 + 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.