Menu Moje konto

Quant

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 133,343079
1.26%24H

Zacznij handel walutami w Bitladon

Bitladon to prosta w obsłudze platforma dedykowana wszystkim, którzy planują rozpocząć handel kryptowalutami. Nasza giełda kryptowalut online zaprojektowana została w taki sposób, by umożliwić handel zarówno początkującym, jak i zaawansowanym traderom. Nie musisz posiadać zaawansowanych umiejętności technicznych ani wiedzy na temat kryptowalut – z Bitladon handel walutami będzie prosty!

Wykres Quant

Utwórz swoje konto, aby kupić QNT

Chcesz kupić QNT? Kryptowaluta jest dostępna dla każdego użytkownika, który utworzy swoje konto w Bitladon! W kilku prostych krokach możesz utworzyć swoje konto prywatne bądź biznesowe, a następnie – za pomocą iDeal lub Bancontact – poddać je szybkiej weryfikacji. Sam decydujesz, czy QUANT przechowywać będziesz we własnym portfelu czy w na naszych bezpiecznych serwerach offline. Nie musisz obawiać o bezpieczeństwo danych, które podasz w czasie weryfikacji. Wszystkie przetwarzać będziemy zgodnie z wytycznymi RODO, z zachowaniem największej staranności. Jeśli zechcesz wypłacić zgromadzone środki, wystarczy, że złożysz taką dyspozycję – błyskawicznie skierujemy je na wskazany przez Ciebie rachunek.

Sprawdź aktualny kurs QUANT

W Bitladon w każdej chwili możesz sprawdzić, aktualną cenę QUANT. Kurs oraz wykresy dostępne na naszej stronie aktualizowane są na bieżąco i pomogą Ci podjąć decyzję inwestycji. Cena QUANT, Tether zawiera już wszystkie opłaty, więc nie obawiaj się przykrych niespodzianek – w Bitladon zawsze wiesz, ile i za co zapłacisz. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na bieżące monitorowanie cen waluty, możesz skonfigurować automatyczną transakcję i kupić QUANT (QNT) w cenie, którą sam uznasz za odpowiednią. Za pośrednictwem naszej platformy możesz zyskać jeszcze więcej. W jaki sposób? Na przykład zostając naszym stałym klientem (przyznamy Ci wówczas dodatkowy rabat) lub korzystając z funkcji “dowolna za dowolną”. Polega ona na wymianie jednej waluty na inną i pozwala zaoszczędzić połowę kosztów transakcji. 

Czujesz, że utknąłeś? Poproś o pomoc!

Jeśli czujesz, że jesteś gotów, by zacząć handlować walutami, ale z jakiegoś powodu wciąż nie możesz wykonać kolejnego kroku, poproś naszych ekspertów o wsparcie. Możesz wysłać nam wiadomość e-mail, zadzwonić na naszą infolinię lub rozpocząć rozmowę na czacie. Wiele cennych informacji znajdziesz również na naszym blogu, w przygotowanych przez nas instrukcjach oraz w sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Zapraszamy Cię do lektury!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.