Menu Moje konto

Qtum

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 2,96530396
-0.02%24H

Wejdź do świata handlu kryptowalutami łatwo i bezpiecznie

Szukasz godnej zaufania, bezpiecznej platformy, na której w prosty sposób będziesz mógł kupować i sprzedawać waluty? Jeśli tak, doskonale trafiłeś – Bitladon to miejsce dla Ciebie! Stworzyliśmy portal dedykowany wszystkim, którzy chcieliby szybko, łatwo i bezpiecznie handlować walutami Qtum, Ethereum. By zacząć, nie musisz posiadać wiedzy na temat kryptowalut ani zaawansowanych umiejętności technicznych. Ze wszystkim poradzisz sobie znakomicie, a jeśli będziesz potrzebował wsparcia, uzyskasz je w naszym dziale pomocy technicznej. 

Wykres Qtum

Zarabiaj na handlu Qtum w Bitladon

Jesteś gotów, aby rozpocząć handel walutami? Kryptowaluta Qtum jest jedną z ponad 200 cyfrowych walut dostępnych na naszej platformie! Tylko do Ciebie należy decyzja, którą z nich wybierzesz. Jedyne, czego potrzebujesz, aby zacząć, to konto użytkownika. Możesz utworzyć konto prywatne lub biznesowe. Każde z nich będziesz mógł błyskawicznie połączyć ze swym rachunkiem bankowych za pomocą jednej z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal lub Bancotact. Gdy zasilisz swoje konto środkami, będziesz mógł przeznaczyć je na zakup Qtum lub innej waluty. Ty zdecydujesz również o tym, gdzie waluta będzie przechowywana – czy w Twoim prywatnym portfelu czy na naszych serwerach offline.

W Bitladon stawiamy na bezpieczeństwo i jasne zasady

Niezależnie od tego, czy zamierzasz kupić Qtum, BTC czy inną walutę, w Bitladon będziesz miał pełne poczucie bezpieczeństwa. Stawiamy na jasne, przejrzyste zasady i uczciwe ceny. W każdej chwili możesz sprawdzić, ile aktualnie kosztuje Qtum coin, a cena, którą znajdziesz na naszej stronie, zawierać już będzie wszelkie opłaty. Dzięki temu unikniesz przykrych niespodzianek i będziesz dokładnie wiedział, ile zapłacisz za zakup waluty. Co istotne, gdy kupujesz Qtum, kryptowaluta może być jeszcze tańsza! Jak to możliwe? To proste – wystarczy, że zostaniesz naszym stałym klientem. Klienci VIP mogą bowiem liczyć na szczególnie korzystne oferty i wysokie rabaty. 

Dowiedz się, jak to działa i zacznij bez obaw

Chciałbyś zacząć handlować walutami, ale wciąż masz obawy? Zajrzyj do naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami i bazy wiedzy – znajdziesz tam mnóstwo cennych wskazówek i informacji! W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy również do kontaktu z naszym działem pomocy technicznej. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.