Menu Moje konto

QLC Chain

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,01426
8.14%24H

Kup QLC Chain w Bitladon

W Bitladon możesz łatwo i szybko kupować oraz sprzedawać kryptowalutę QLC Chain, Ethereum. Nasza platforma umożliwia prosty, bezpieczny i szybki handel nie tylko doświadczonym traderom, ale także osobom początkującym, które nie posiadają zaawansowanej wiedzy technicznej. Jeśli jesteś jedną z nich, nie obawiaj się – w Bitladon zakup QLC Chain będzie prostszy niż myślisz!

Wykres QLC Chain

Kup kryptowaluty łatwo, bezpiecznie i szybko

Naszym celem jest sprawić, by handel kryptowalutami był nie tylko prosty, ale także szybki i bezpieczny. Jeśli chcesz zacząć, w pierwszej kolejności utwórz swoje konto. Po chwili poddamy je szybkiej weryfikacji, dzięki której nie będzie obowiązywał Cię tygodniowy limit transakcji do 100 euro. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoich danych – wszystkie przetwarzać będziemy z największą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Dbamy również o bezpieczeństwo transakcji i zakupionych przez Ciebie walut. Ty decydujesz o sposobie ich przechowywania – możesz umieścić je we własnym portfelu lub w naszych bezpiecznych portfelach offline. Swoje konto możesz w dowolnym momencie zasilić za pomocą jednej z dostępnych metod płatności, np. iDeal lub Bancontact. 

 

Kupuj walutę w najlepszej cenie

Chcesz kupić walutę w najlepszej cenie? Sprawdź, ile aktualnie kosztuje QLC! Kurs w każdej chwili możesz sprawdzić na naszej stronie. Aktualizujemy go na bieżąco, więc zawsze wiesz, ile aktualnie kosztuje QLC. Cena zawiera już wszystkie koszty transakcji, więc nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci dodatkowych, nieprzewidzianych opłat. Aktualny kurs QLC to nie wszystko – oprócz niego w Bitladon znajdziesz również wykresy, na podstawie których będziesz w stanie ocenić, czy to odpowiedni moment na inwestycję. 

Chain QLC nie to, czego szukasz?

Nic nie szkodzi!! Oprócz Chain QLC oferujemy ponad 200 innych walut cyfrowych. Może wybierzesz Tether lub Litecoin? A może zdecydujesz się na jedną z walut stabilnych? Decyzja należy do Ciebie! Jeśli zdecydujesz się na walutę stabilną, możesz liczyć na 3-proc. zysku w skali roku. Jeżeli wciąż się wahasz, masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Nasi eksperci dostępni są w godzinach pracy biura (od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00) przez e-mail, czat lub telefon. Jeśli wyślesz nam wiadomość poza godzinami naszej pracy, czas oczekiwania na odpowiedź może być nieco dłuższy.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.