Menu Moje konto

Pundi X

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,00034
6.25%24H

Kup lub sprzedaj Pundi X w Bitladon

Kupowanie Pundi X (NPXS) za pomocą SEPA lub SOFRT w Bitladon jest szybkie i łatwe dla każdego! Zespół stojący za Pundi X dąży do tego, aby stać się największą zdecentralizowaną siecią systemów płatniczych na świecie. Chcesz kupić NPXS, BTC? Nie czekaj – zrób to za pośrednictwem platformy Bitladon!

Wykres Pundi X

Kupuj i sprzedawaj za pośrednictwem naszej platformy online

Pundi X jest również nazywany „Walmartem kryptowalut”. Motto Pundi X brzmi: kupowanie kryptowaluty powinno być tak proste, jak kupowanie wody. Zespół stojący za Pundi X ma ambicje stać się największą zdecentralizowaną siecią systemów płatniczych na świecie. Chociaż dużo się o tym mówi, kryptowaluty wciąż nie są traktowane jak prawdziwe pieniądze. Pundi X dążą do tego, aby konsumenci mogli płacić kryptowalutą w każdej sytuacji, np. w restauracji za filiżankę kawy.

Kup Pundi X z SEPA lub SOFORT w Bitladon

Czy chcesz kupić Pundi X z płatnościami SEPA lub SOFORT? W Bitladon w prosty sposób kupisz bądź sprzedaż Pundi X, NEM. Utwórz swoje konto, przejdź szybką i weryfikację i wpłać dowolną kwotę euro. Już po chwili będziesz mógł wymienić ja na dowolną walutę, m.in. NPXS. Kryptowaluta jest tylko jedną z wielu, które znajdziesz w Bitladon – sprawdź całą naszą ofertę! Nim podejmiesz decyzję o inwestycji, sprawdź kurs waluty i przyjrzyj się dostępnym na stronie wykreson. Dzięki nim moesz sprawdzić, jak zmieniała się cena waluty na przestrzeni ostatnich miesięcy oraz w ciągu ostatnich 24 godzin. Kupując walutę, nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych opłat – wszystkie są wliczone w cenę!

Gotowy, by zacząć?

Czy jesteś gotowy, aby wejść do świata NPXS? Jeśli tak, utwórz konto w Bitladon! Zrobisz to za pomocą kilku prostych kroków. Już po chwili będziesz mógł kupować oraz sprzedawać waluty. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, sprawdź naszą sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz przeczytaj instrukcje. Nie znalazłeś odpowiedzi? Nie szkodzi! Skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Jesteśmy dostępni pod numerem +31 (0)85 007 4844. Możesz również wysłać nam wiadomość e-mail na adres: [email protected]

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.