Menu Moje konto

Pundi X

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,00010
-9.09%24H

Kup lub sprzedaj Pundi X w Bitladon

Kupowanie Pundi X (NPXS) za pomocą SEPA lub SOFRT w Bitladon jest szybkie i łatwe dla każdego! Zespół stojący za Pundi X dąży do tego, aby stać się największą zdecentralizowaną siecią systemów płatniczych na świecie. Chcesz kupić NPXS, BTC? Nie czekaj – zrób to za pośrednictwem platformy Bitladon!

Wykres Pundi X

Kupuj i sprzedawaj za pośrednictwem naszej platformy online

Pundi X jest również nazywany „Walmartem kryptowalut”. Motto Pundi X brzmi: kupowanie kryptowaluty powinno być tak proste, jak kupowanie wody. Zespół stojący za Pundi X ma ambicje stać się największą zdecentralizowaną siecią systemów płatniczych na świecie. Chociaż dużo się o tym mówi, kryptowaluty wciąż nie są traktowane jak prawdziwe pieniądze. Pundi X dążą do tego, aby konsumenci mogli płacić kryptowalutą w każdej sytuacji, np. w restauracji za filiżankę kawy.

Kup Pundi X z SEPA lub SOFORT w Bitladon

Czy chcesz kupić Pundi X z płatnościami SEPA lub SOFORT? W Bitladon w prosty sposób kupisz bądź sprzedaż Pundi X, NEM. Utwórz swoje konto, przejdź szybką i weryfikację i wpłać dowolną kwotę euro. Już po chwili będziesz mógł wymienić ja na dowolną walutę, m.in. NPXS. Kryptowaluta jest tylko jedną z wielu, które znajdziesz w Bitladon – sprawdź całą naszą ofertę! Nim podejmiesz decyzję o inwestycji, sprawdź kurs waluty i przyjrzyj się dostępnym na stronie wykreson. Dzięki nim moesz sprawdzić, jak zmieniała się cena waluty na przestrzeni ostatnich miesięcy oraz w ciągu ostatnich 24 godzin. Kupując walutę, nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych opłat – wszystkie są wliczone w cenę!

Gotowy, by zacząć?

Czy jesteś gotowy, aby wejść do świata NPXS? Jeśli tak, utwórz konto w Bitladon! Zrobisz to za pomocą kilku prostych kroków. Już po chwili będziesz mógł kupować oraz sprzedawać waluty. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, sprawdź naszą sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz przeczytaj instrukcje. Nie znalazłeś odpowiedzi? Nie szkodzi! Skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Jesteśmy dostępni pod numerem +31 (0)85 007 4844. Możesz również wysłać nam wiadomość e-mail na adres: [email protected]

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.