Menu Moje konto

Power Ledger

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,19876871
0.24%24H

Postaw pierwsze kroki w świecie handlu walutami

Jeśli myślisz o tym, by postawić swe pierwsze kroki w świecie handlu walutami, świetnie trafiłeś – Bitladon to odpowiednie miejsce dla Ciebie! Nasza platforma to godna zaufania giełda, na której w prosty sposób kupisz i sprzedasz waluty POWR, Tether i inne. Dołożyliśmy wszelkich starań, by zaprojektować ją tak, aby skorzystać z niej mógł każdy, nie tylko doświadczeni traderzy, ale też osoby początkujące. Nie masz zaawansowanej, technicznej wiedzy? Nie szkodzi! Przeczytaj instrukcje, zajrzyj do sekcji FAQ i zacznij handlować walutami! 

Wykres Power Ledger

Utwórz swoje konto i zasil je środkami

Jesteś zdecydowany na zakup POWR bądź innej waluty? Utwórz swoje konto, by zacząć handlować w Bitladon! Utworzenie konta jest proste i – podobnie jak jego weryfikacja – przebiega szybko i sprawnie. Po weryfikacji niemal bez ograniczeń będziesz mógł handlować Power Ledger Coin, Litecoin i innymi walutami. Nie musisz obawiać o bezpieczeństwo Twoich danych – przetwarzać będziemy je z największą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. O tym, gdzie przechowywać będziesz waluty, decydujesz sam – możesz umieścić je we własnym portfelu lub na naszych serwerach offline. 

Handluj walutami i oszczędzaj z Bitladon

W Bitladon możesz handlować wlautami i oszczędzać. W jaki sposób? Oczywiście zostając naszym stałym klientem! Klienci VIP mogą bowiem liczyć na niższe koszty transakcji, a zatem – większe zyski. Zastanawiasz się, jak jeszcze możesz zaoszczędzić handlując Power Ledger? Kryptowaluta będzie tańsza, jeśli zapłacisz za nią inną walutą. Funkcja “dowolna za dowolną” obniża bowiem aż o połowę koszty transakcji! Ważne jest także, abyś kupił walutę w odpowiednim momencie, gdy jej cena będzie korzystna. W Bitladon w każdej chwili możesz sprawdzić, ile kosztuje POWR. Kurs, który widzisz na naszej stronie jest zawsze aktualny i zawiera już koszty transakcji. Nie chcesz tracić czasu na nieustanne śledzenie kursów walut? Skonfiguruj automatyczną transakcję i sam ustal cenę, jaką chcesz zapłacić!  

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz kupić Power Ledger, ale wciąż masz wątpliwości, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Nasi eksperci z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania i udzielą Ci niezbędnych informacji. Wiele cennych informacji znajdziesz również na naszej stronie, w sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Z myślą o Tobie przygotowaliśmy również bazę wiedzy oraz czytelne instrukcje. Przeczytaj je, by dowiedzieć się, jak funkcjonuje nasza platforma. Jeżeli nie znajdziesz tam informacji, których potrzebujesz, porozmawiaj z nami na czacie, napisz nam wiadomość e-mail lub zadzwoń na naszą infolinię.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.