Menu Moje konto

Power Ledger

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,04936
-4.22%24H

Postaw pierwsze kroki w świecie handlu walutami

Jeśli myślisz o tym, by postawić swe pierwsze kroki w świecie handlu walutami, świetnie trafiłeś – Bitladon to odpowiednie miejsce dla Ciebie! Nasza platforma to godna zaufania giełda, na której w prosty sposób kupisz i sprzedasz waluty POWR, Tether i inne. Dołożyliśmy wszelkich starań, by zaprojektować ją tak, aby skorzystać z niej mógł każdy, nie tylko doświadczeni traderzy, ale też osoby początkujące. Nie masz zaawansowanej, technicznej wiedzy? Nie szkodzi! Przeczytaj instrukcje, zajrzyj do sekcji FAQ i zacznij handlować walutami! 

Wykres Power Ledger

Utwórz swoje konto i zasil je środkami

Jesteś zdecydowany na zakup POWR bądź innej waluty? Utwórz swoje konto, by zacząć handlować w Bitladon! Utworzenie konta jest proste i – podobnie jak jego weryfikacja – przebiega szybko i sprawnie. Po weryfikacji niemal bez ograniczeń będziesz mógł handlować Power Ledger Coin, Litecoin i innymi walutami. Nie musisz obawiać o bezpieczeństwo Twoich danych – przetwarzać będziemy je z największą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. O tym, gdzie przechowywać będziesz waluty, decydujesz sam – możesz umieścić je we własnym portfelu lub na naszych serwerach offline. 

Handluj walutami i oszczędzaj z Bitladon

W Bitladon możesz handlować wlautami i oszczędzać. W jaki sposób? Oczywiście zostając naszym stałym klientem! Klienci VIP mogą bowiem liczyć na niższe koszty transakcji, a zatem – większe zyski. Zastanawiasz się, jak jeszcze możesz zaoszczędzić handlując Power Ledger? Kryptowaluta będzie tańsza, jeśli zapłacisz za nią inną walutą. Funkcja “dowolna za dowolną” obniża bowiem aż o połowę koszty transakcji! Ważne jest także, abyś kupił walutę w odpowiednim momencie, gdy jej cena będzie korzystna. W Bitladon w każdej chwili możesz sprawdzić, ile kosztuje POWR. Kurs, który widzisz na naszej stronie jest zawsze aktualny i zawiera już koszty transakcji. Nie chcesz tracić czasu na nieustanne śledzenie kursów walut? Skonfiguruj automatyczną transakcję i sam ustal cenę, jaką chcesz zapłacić!  

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz kupić Power Ledger, ale wciąż masz wątpliwości, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Nasi eksperci z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania i udzielą Ci niezbędnych informacji. Wiele cennych informacji znajdziesz również na naszej stronie, w sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Z myślą o Tobie przygotowaliśmy również bazę wiedzy oraz czytelne instrukcje. Przeczytaj je, by dowiedzieć się, jak funkcjonuje nasza platforma. Jeżeli nie znajdziesz tam informacji, których potrzebujesz, porozmawiaj z nami na czacie, napisz nam wiadomość e-mail lub zadzwoń na naszą infolinię.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.