Menu Moje konto

Populous

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,66432507
1.88%24H

Kup PPT łatwo i szybko w Bitladon

Chcesz mieć łatwy dostęp do ponad 200 kryptowalut? Zacznij korzystać z platformy Bitladon! Naszą giełdę zaprojektowaliśmy w taki sposób, by była prosta w obsłudze zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących użytkowników. Nie musisz więc posiadać rozwiniętej wiedzy na temat kryptowalut czy zaawansowanych umiejętności technicznych. Z nami bez trudu kupisz PPT, Tether czy inną spośród dostępnych walut!

Wykres Populous

Utwórz i zweryfikuj konto, by handlować walutami bez ograniczeń

W Bitladon w kilku krokach możesz utworzyć swoje konto prywatne lub biznesowe. Już po chwili poddamy je weryfikacji, dzięki której nie będzie Cię obowiązywał tygodniowy limit transakcji do łącznej wartości 100 euro. By kupić Populous, Litecoin wystarczy, że zasilisz swoje konto środkami – już kilka euro pozwoli Ci na zakup waluty! Jeśli chcesz, by środki jak najszybciej pojawiły się na koncie, połącz je ze swym rachunkiem bankowym za pomocą jednej z dostępnych metod płatności, np. Bancontact. Sam decydujesz, gdzie umieścisz zakupione tokeny PPT. Populous oraz inne waluty możesz bowiem przechowywać we własnym portfelu lub na naszych serwerach offline. 

Uczciwe ceny i jasne zasady? Oczywiście w Bitladoon!

Jesteś zdecydowany, aby zainwestować środki w Populous? Kryptowaluta dostępna jest w Bitladon w najlepszej cenie. W każdej chwili możesz sprawdzić ją na naszej stronie i kupić bądź sprzedać walutę. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na śledzenie kursów walut, możesz skonfigurować automatyczną transakcję – wówczas my kupimy walutę za Ciebie w momencie, gdy jej cena będzie odpowiednia. W Bitladon możesz również korzystać z funkcji “dowolna za dowolną”, a więc wymieniać jedną walutę na inną. W ten sposób zaoszczędzisz połowę kosztów transakcji. Wszelkie opłaty są już wliczone w cenę waluty, więc kupić kryptowalutę PPT dokładnie wiesz, ile zapłacisz. 

Skorzystaj ze wsparcia działu pomocy technicznej

W Bitladon staramy się, aby handel walutami był prosty dla każdego. Właśnie dlatego przygotowaliśmy czytelne instrukcje i stworzyliśmy sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami. Jeśli jednak nie znajdziesz tam poszukiwanych informacji, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Nasi eksperci pomogą Ci w rozwiązaniu każdego prooblemu! 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.