Menu Moje konto

Populous

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,32265
1.26%24H

Kup PPT łatwo i szybko w Bitladon

Chcesz mieć łatwy dostęp do ponad 200 kryptowalut? Zacznij korzystać z platformy Bitladon! Naszą giełdę zaprojektowaliśmy w taki sposób, by była prosta w obsłudze zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących użytkowników. Nie musisz więc posiadać rozwiniętej wiedzy na temat kryptowalut czy zaawansowanych umiejętności technicznych. Z nami bez trudu kupisz PPT, Tether czy inną spośród dostępnych walut!

Wykres Populous

Utwórz i zweryfikuj konto, by handlować walutami bez ograniczeń

W Bitladon w kilku krokach możesz utworzyć swoje konto prywatne lub biznesowe. Już po chwili poddamy je weryfikacji, dzięki której nie będzie Cię obowiązywał tygodniowy limit transakcji do łącznej wartości 100 euro. By kupić Populous, Litecoin wystarczy, że zasilisz swoje konto środkami – już kilka euro pozwoli Ci na zakup waluty! Jeśli chcesz, by środki jak najszybciej pojawiły się na koncie, połącz je ze swym rachunkiem bankowym za pomocą jednej z dostępnych metod płatności, np. Bancontact. Sam decydujesz, gdzie umieścisz zakupione tokeny PPT. Populous oraz inne waluty możesz bowiem przechowywać we własnym portfelu lub na naszych serwerach offline. 

Uczciwe ceny i jasne zasady? Oczywiście w Bitladoon!

Jesteś zdecydowany, aby zainwestować środki w Populous? Kryptowaluta dostępna jest w Bitladon w najlepszej cenie. W każdej chwili możesz sprawdzić ją na naszej stronie i kupić bądź sprzedać walutę. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na śledzenie kursów walut, możesz skonfigurować automatyczną transakcję – wówczas my kupimy walutę za Ciebie w momencie, gdy jej cena będzie odpowiednia. W Bitladon możesz również korzystać z funkcji “dowolna za dowolną”, a więc wymieniać jedną walutę na inną. W ten sposób zaoszczędzisz połowę kosztów transakcji. Wszelkie opłaty są już wliczone w cenę waluty, więc kupić kryptowalutę PPT dokładnie wiesz, ile zapłacisz. 

Skorzystaj ze wsparcia działu pomocy technicznej

W Bitladon staramy się, aby handel walutami był prosty dla każdego. Właśnie dlatego przygotowaliśmy czytelne instrukcje i stworzyliśmy sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami. Jeśli jednak nie znajdziesz tam poszukiwanych informacji, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Nasi eksperci pomogą Ci w rozwiązaniu każdego prooblemu! 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

  • Czym jest Bitladon?
  • Dlaczego powinienem wybrać Bitladon?
  • Czy istnieje limit sprzedaży i zakupu monet?
  • Jaka jest różnica między „wysyłaniem” a „wpłatą”
  • Czy macie wystarczająco dużo monet w magazynie?
Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Bancontact
Koszty: € 1,00 + 1.1%
SEPA
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Giropay
Koszty: € 1,00 + 2%
Sofort
Koszty: € 1,00 + 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.