Menu Moje konto

Polymesh

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,12113875
-12.45%24H

Pierwsze kroki w świecie handlu walutami postaw z platformą Bitladon

Nie musisz być doświadczonym ekspertem, który zjadł zęby na handlu walutami – w Bitladon swoich sił może spróbować każdy, również osoby początkujące! Nie masz umiejętności technicznych? A może nie wiesz o handlu walutami zbyt wiele? Nie szkodzi! Najważniejsze informacje znajdziesz w naszej bazie wiedzy, a nasi eksperci z przyjemnością pomogą Ci postawić w Bitladon pierwsze kroki! Jeśli więc pragniesz kupić Poly, Bitcoin lub inną walutę, nie zwlekaj – sprawdź aktualny kurs waluty i zainwestuj w nią już dziś! 

Wykres Polymesh

Utwórz konto i zasil je za pomocą SEPA

By rozpocząć handel walutami w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto prywatne lub biznesowe. To, które z nich wybierzesz, zależy tylko od Ciebie! Od Ciebie zależy również, czy zakupione waluty będziesz przechowywać we własnym portfelu czy na naszych bezpiecznych serwerach offline. Swoje konto możesz połączyć z rachunkiem bankowym za pomocą SEPA. Ta nowoczesna metoda płatności pozwoli Ci błyskawicznie zasilić konto środkami i rozpocząć handel. Gdy utworzysz konto, zachęcimy Cię do poddania go weryfikacji. Dzięki niej nie będzie obowiązywał Cię tygodniowy limit transakcji i niemal bez ograniczeń będziesz mógł handlować Polymath, Tether i innymi walutami. 

Sprawdzaj kursy walut i inwestuj w najlepszym momencie

Jeśli nie wiesz, czy to odpowiedni moment na inwestycję w Polymath (Poly), sprawdź aktualny kurs waluty w Bitladon i prześledź dostępne na stronie wykresy. Dowiesz się z nich, jak kształtowały się ceny waluty na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy. Na ich podstawie łatwiej będzie Ci podjąć decyzję o inwestycji. W Bitladon możesz kupić Polymath Coin za pomocą środków wpłaconych na swoje konto lub innej waluty – jeśli wybierzesz funkcję “dowolna za dowolną” zaoszczędzisz połowę kosztów transakcji. Jeżeli chcesz, by te były jak najniższe, zostań naszym stałym klientem – klienci VIP mogą liczyć na dodatkowy, korzystny rabat! A co, jeśli nie masz czasu, aby na bieżąco sprawdzać, ile kosztuje Poly? Kurs, który aktualizujemy na bieżąco, to nie wszystko – w Bitladon możesz również skonfigurować automatyczną transakcję. Wówczas będziesz mógł kupić walutę w cenie, którą sam ustalisz! 

Zadaj nam pytanie

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące korzystania z naszej platformy, koniecznie przeczytaj instrukcje. Warto również odwiedzić sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami. Jeśli jednak nie znajdziesz tam poszukiwanych informacji, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Zadzwoń na naszą infolinię, wyślij nam wiadomość e-mail lub rozpocznij rozmowę na czacie z naszym pracownikiem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.