Menu Moje konto

Polymath

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,01901
3.57%24H

Pierwsze kroki w świecie handlu walutami postaw z platformą Bitladon

Nie musisz być doświadczonym ekspertem, który zjadł zęby na handlu walutami – w Bitladon swoich sił może spróbować każdy, również osoby początkujące! Nie masz umiejętności technicznych? A może nie wiesz o handlu walutami zbyt wiele? Nie szkodzi! Najważniejsze informacje znajdziesz w naszej bazie wiedzy, a nasi eksperci z przyjemnością pomogą Ci postawić w Bitladon pierwsze kroki! Jeśli więc pragniesz kupić Poly, Bitcoin lub inną walutę, nie zwlekaj – sprawdź aktualny kurs waluty i zainwestuj w nią już dziś! 

Wykres Polymath

Utwórz konto i zasil je za pomocą SEPA

By rozpocząć handel walutami w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto prywatne lub biznesowe. To, które z nich wybierzesz, zależy tylko od Ciebie! Od Ciebie zależy również, czy zakupione waluty będziesz przechowywać we własnym portfelu czy na naszych bezpiecznych serwerach offline. Swoje konto możesz połączyć z rachunkiem bankowym za pomocą SEPA. Ta nowoczesna metoda płatności pozwoli Ci błyskawicznie zasilić konto środkami i rozpocząć handel. Gdy utworzysz konto, zachęcimy Cię do poddania go weryfikacji. Dzięki niej nie będzie obowiązywał Cię tygodniowy limit transakcji i niemal bez ograniczeń będziesz mógł handlować Polymath, Tether i innymi walutami. 

Sprawdzaj kursy walut i inwestuj w najlepszym momencie

Jeśli nie wiesz, czy to odpowiedni moment na inwestycję w Polymath (Poly), sprawdź aktualny kurs waluty w Bitladon i prześledź dostępne na stronie wykresy. Dowiesz się z nich, jak kształtowały się ceny waluty na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy. Na ich podstawie łatwiej będzie Ci podjąć decyzję o inwestycji. W Bitladon możesz kupić Polymath Coin za pomocą środków wpłaconych na swoje konto lub innej waluty – jeśli wybierzesz funkcję “dowolna za dowolną” zaoszczędzisz połowę kosztów transakcji. Jeżeli chcesz, by te były jak najniższe, zostań naszym stałym klientem – klienci VIP mogą liczyć na dodatkowy, korzystny rabat! A co, jeśli nie masz czasu, aby na bieżąco sprawdzać, ile kosztuje Poly? Kurs, który aktualizujemy na bieżąco, to nie wszystko – w Bitladon możesz również skonfigurować automatyczną transakcję. Wówczas będziesz mógł kupić walutę w cenie, którą sam ustalisz! 

Zadaj nam pytanie

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące korzystania z naszej platformy, koniecznie przeczytaj instrukcje. Warto również odwiedzić sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami. Jeśli jednak nie znajdziesz tam poszukiwanych informacji, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Zadzwoń na naszą infolinię, wyślij nam wiadomość e-mail lub rozpocznij rozmowę na czacie z naszym pracownikiem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.