Menu Moje konto

Polygon

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,79651916
-7.05%24H

Zacznij handel walutami w Bitladon 

Jeśli szukasz wiarygodnego, bezpiecznego miejsca, w którym kupisz Matic, nie mogłeś lepiej trafić – Bitladon jest właśnie takim miejscem! Nasza polska giełda kryptowalut zarejestrowana została w Holandii i jest doskonałym wyborem dla zaawansowanych oraz początkujących, którzy w handlu walutami stawiają swe pierwsze kroki. Kupisz u nas nie tylko Matic Network, ale także wiele innych walut. 

Wykres Polygon

Jaką walutą jest Matic Network?

Matic Network Coin to waluta będąca de facto platformą dedykowaną programistom. Deweloperzy mają z niej korzystać, aby wdrażać zdecentralizowane aplikacje. Kryptowaluta Matic to platforma do skalowalnych i natychmiastowych transakcji blockchain. Sprzedaż tokenów rozpoczęła się 24 kwietnia 2019 roku. Została ona przeprowadzona w formie loterii zapewniającej przejrzystość i uczciwe zasady.

Sprawdź aktualny kurs Matic

Planujesz zakup waluty Matic lub Litecoin? Wcześniej koniecznie sprawdź jej kurs w Bitladon! Oprócz aktualnej ceny, udostępniamy również wykres, z którego dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości, na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy oraz ostatnich 24 godzin. Kurs podany na stronie zawiera już wszystkie opłaty. Dzięki temu unikniesz przykrych niespodzianek i zapłacisz dokładnie tyle, ile widzisz na stronie. Wysokość opłat transakcyjnych możesz obniżyć – wystarczy, że zostaniesz naszym stałym klientem. Wówczas przyznamy Ci korzystny rabat, dzięki któremu na handlu walutami będziesz mógł zarabiać jeszcze więcej! Innym sposobem na obniżenie kosztów, jest skorzystanie z funkcji “dowolna za dowolną”. Polega ona na wymianie jednej waluty na inną, co pozwala o połowę zmniejszyć wysokość opłat transakcyjnych. 

Załóż konto i zacznij handlować Matic

Gotów, aby kupić Matic? Kryptowaluta dostępna jest w Bitladon 24 godziny na dobę! By w nią zainwestować, musisz jedynie utworzyć swoje konto. Po chwili poddamy Twoje konto krótkiej weryfikacji, po której będziesz mógł zasilić je środkami. Jeśli zrobisz to za pomocą SEPA lub Sofort, błyskawicznie zaksięgowane zostaną na Twoim koncie i będziesz mógł rozpocząć handel cyfrowymi walutami. 

O pomoc poproś ekspertów

By ułatwić Ci pierwsze kroki w świecie handlu walutami, przygotowaliśmy sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz czytelne instrukcje. Jeśli nie znajdziesz wśród nich poszukiwanych informacji, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Możesz wysłać nam wiadomość e-mail, zadzwonić na naszą infolinię lub porozmawiać z nami na czacie. Serdecznie zapraszamy!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.