Menu Moje konto

Polkadot

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 4,84669750
-4.45%24H

Kupuj i sprzedawaj walutę Polkadot w Bitladon

Bitladon to giełda kryptowalut online, za pośrednictwem której z łatwością kupisz i sprzedasz Polkadot. Kryptowaluta nie jest jednak jedyną możliwością – w Bitladon czeka na  Ciebie ponad 200 innych cyfrowych walut! Sam decydujesz, w którą z nich zainwestujesz. By zacząć, musisz utworzyć swoje konto i poddać je szybkiej  weryfikacji. Dzięki niej będziesz mógł handlować walutami niemal bez żadnych ograniczeń! Polkadot oraz inne waluty dostępne są na platformie w najlepszych cenach. Ich aktualne wysokości możesz  zweryfikować w dowolnym momencie, a jeśli zależy Ci na konkretnej cenie, skonfiguruj automatyczną transakcję.

Wykres Polkadot

Czym jest Polkadot?

O Polkadot (DOT) często mówi się w kontekście  Ethereum. Dlaczego? Bo waluta ma spore szanse na zdetronizowanie tej drugiej, największej kryptowaluty na rynku. Swoją nazwę waluta zawdzięcza Yayoi  Kusamie, japońskiej  artystce. Czym jest i jak funkcjonuje? Polkadot to nic innego, jak  platforma dedykowana programistom, która umożliwia im tworzenie i łączenie  blockchainów w jedną zuuniifikowaną sić. Stworzona  została przez Dr. Gavina  Wooda, współzałożyciela Ethereum, oraz Petera Czabana – dyrektora technicznego fundacji Web3. 

Co powinieneś wiedzieć o Polkadot?

Specjaliści przekonują, że Polkadot, kryptowaluta dostępna w Bitladon, już wkrótce ma szansę znaleźć się w TOP 5 wszystkich kryptowalut. Wartość waluty cały czas systematycznie wzrasta, a już przed startem sieci, Polkadot mogła pochwalić się aktywnym  rynkiem OTC. O sukcesie protokołu tuż po pierwszych dniach jego aktywności, pisały media na całym świecie. Czy rzeczywiście warto w tę walutę zainwestować? Decyzja należy do Ciebie! Jeśli masz co do tego wątpliwości, przeanalizuj dostępne w Bitladon wykresy, z których dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości. 

Dlaczego warto kupić walutę w Bitladon?

Zastanawiasz się, czy warto kupić DOT właśnie w Bitladon? Sprawdź aktualnę cenę wlauty i przekonaj się sam! Nasza platforma jest prosta i intuicyjna w obsłudze, a dostępna baza wiedzy pozwoli Ci w pełni przygotować się do pierwszej inwestycji. W dowolnym momencie będziesz mógł wymienić walutę na inną, sprzedać ją bądź wypłacić zgromadzone środki – wystarczy, że złożysz taką dyspozycję!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.