Menu Moje konto

Po.et

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,00159
9.66%24H

Kupuj waluty w najlepszej cenie w Bitladon

Szukasz platformy, w której handel walutami cyfrowymi  będzie nie tylko prosty i bezpieczny, ale także bardzo opłacalny? Zależy Ci na jak najlepszych, rynkowych cenach? Bitladon to miejsce idealne dla Ciebie! Nasza platforma zaprojektowana została w taki sposób, by każdy, nawet osoby początkujące, mogły kupić lub sprzedać Po.et Coin i inne waluty. Nie wierzysz? Utwórz swoje konto w Bitladon i przekonaj się o tym już dziś!

Wykres Po.et

Utwórz konto, by rozpocząć handel walutami

Jeśli chcesz kupować cyfrowe waluty w najlepszych cenach w Bitladon, utwórz swoje konto użytkownika na naszej platformie. Już po chwili będziesz mógł handlować walutami! Jeśli poddasz swoje konto weryfikacji, nie będzie obowiązywał Cię limit transakcji – będziesz mógł kupować i sprzedawać waluty niemal bez ograniczeń. Od Ciebie zależy czy wybierzerz Po.et, Ethereum czy inną walutę – w Bitladon jest ich ponad 200! Ty decydujesz również o tym, gdzie będziesz przechowywał waluty – czy w prywatnym portfelu czy na naszym serwerze offline. Nie obawiaj się o bezpieczeństwo swoich danych – będziemy przetwarzać je zgodnie z wytycznymi AVG. Jeśli zdecydujesz o wypłacie swoich środków, złóż taką dyspozycję – błyskawicznie przekierujemy je na wskazany przez Ciebie rachunek.

Nie czekaj na najlepszą cenę – ustal sam, ile zapłacisz za wybraną walutę

W Bitladon w każdej chwili możesz sprawdzić aktualną cenę Po.et. Kurs jest zawsze aktualny, a oprócz niego udostępniamy również wykresy przedstawiające ceny waluty na przestrzeni ostatnich miesięcy. Nie musisz jednak czekać, aż cena waluty będzie odpowiednia – możesz ustalić ją samodzielnie, konfigurując automatyczną transakcję! Dzięki temu nie będziesz tracić czasu nieustannie monitorując kursy wybranych walut. Co więcej, ceny, które widzisz na naszej stronie, zawierają już wszelkie opłaty, dzięki czemu zawsze wiesz, co kupujesz i ile zapłacisz. Chcesz, aby ceny walut były jeszcze niższe? Zostań naszym stałym klientem! Będziesz mógł wówczas skorzystać z dodatkowego rabatu VIP. W ten sposób jeszcze taniej będziesz mógł kupić Po.et. Kryptowaluta może zostać również wymieniona na inną, dzięki czemu zaoszczędzisz połowę kosztów transakcji.

Poproś o pomoc

Jeśli w czasie realizowania transakcji lub podczas korzystania z serwisu napotkasz jakiekolwiek trudności, zajrzyj do sekcji FAQ i przeczytaj nasze instrukcje. Zachęcamy Cię również do korzystana z pomocy działu obsługi technicznej – nasi eksperci z przyjemnością we wszystkim Ci pomogą, a Ty łatwo i szybko będziesz mógł kupić Po.et (POE) oraz inne waluty! 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.