Menu Moje konto

PNetwork Token

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,24675995
1.17%24H

Kupuj i sprzedawaj Eidoo za pomocą sepa lub Sofort

Świat kryptowalut jest już wystarczająco skomplikowany, więc zamiast komplikować go jeszcze bardziej, robimy w Bitladon wszystko, by uczynić go prostszym. Proces tworzenia konta użytkownika trwa na naszej stronie tylko chwilkę, a tuż po jego zakończenia, możesz zacząć kupować i sprzedawać waluty. By umożliwić Ci handel EDO  i innymi walutami bez ograniczeń, poddamy Twoje konto błyskawicznej weryfikacji. 

Wykres PNetwork Token

Jaką walutą jest Eidoo?

Eidoo to aplikacja portfelowa oparta na sieci Ethereum. Jest to aplikacja typu blockchain-to-human, która ułatwia interakcję między ludźmi i blockchain. Chodzi o to, aby robić rzeczy, które robią w zupełnie inny sposób, bezpieczniejszą i prostszą metodą. Eidoo koncentruje się na użytkowniku i łatwości obsługi, ułatwiając ludziom wejście w złożony świat kryptografii.

Kupuj walutę ESD w najlepszej cenie

Bitladon możliwia proste sprawdzenie, ile kosztuje i jak zmieniała się ceną Eidoo (EDO) oraz innych cyfrowych walut w przeszłości. Możesz to łatwo odczytać na wykresach wskazujących procentowy wzrost bądź spadek wartości waluty. Nim zdecydujesz się zasilić Eidoo portfel w Bitladon, warto zweryfikować, czy to odpowiedni moment na zakup waluty. Jeśli uznasz, że tak, tylko kilka kroków będzie dzielić Cię od wejścia w posiadanie kryptowaluty Eidoo. Jej zakup w Bitladon jest naprawdę prosty, a jasne i przejrzyste zasady sprawiają, że możesz czuć się w pełni bezpiecznie.  Również ceny walut zasługują na uznanie – są bardzo korzystne! Wynika to m.in. z zasady “dowolna za dowolną” oznaczającej, że możesz użyć jednej kryptowaluty, aby kupić drugą. W ten sposób oszczędzisz aż połowę kosztów transakcji! Handlowcy, którzy często kupują i sprzedają na Bitladon, również otrzymują zniżkę i mnie płacą za zakup waluty. W ten sposób, na swej cyfrowej pracy, możesz zyskać jeszcz więcej!

Zadaj nam pytanie

Chcesz wiedzieć więcej na temat handlu walutami w Bitladon? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz na naszej stronie FAQ. Również instrukcje wyjaśniają Ci, jak zacząć korzystać z konta. Jesteśmy także dostępni przez telefon, pocztę i czat, jeśli zechcesz skontaktować się z nami bezpośrednio.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.