Menu Moje konto

PIVX

Warning: This coin is currently under maintenance and we are temporarily unable to trade it.

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,34664
10.67%24H

Kupuj kryptowaluty szybko i bezpiecznie w Bitladon

Jeśli szukasz prostej w obsłudze, bezpiecznej giełdy handlu kryptowalutami, mamy dobrą wiadomość – Bitladon to odpowiednie miejsce dla Ciebie! Naszą platformę zaprojektowaliśmy w taki sposób, by jej obsługa nie stanowiła trudności nie tylko dla osób z doświadczeniem, ale także dla początkujących traderów. Korzystając z niej możesz kupić kryptowalutę PIVX oraz ponad 200 innych cyfrowych walut! Jedyne, czego potrzebujesz, aby zacząć, to konto użytkownika. Utwórz je już dziś i zainwestuj w PIVX! 

Please note: PIVX is a privacy coin and can no longer be withdrawn or deposited due to stricter regulations.

Wykres PIVX

Utwórz konto użytkownika i zacznij handel

W Bitladon utworzenie konta trwa zaledwie chwilę. Sam decydujesz, czy wybierasz konto prywatne czy biznesowe. Gdy je utworzysz, poddamy je szybkiej weryfikacji, dzięki której nie będzie obowiązywał Cię tygodniowy limit transakcji. Oznacza to, że będziesz mógł handlować walutami niemal bez ograniczeń! Swoje konto możesz połączyć z rachunkiem bankowym za pomocą jednej z nowoczesnych metod płatności, np. SEPA lub Sofort. Dzięki nim błyskawicznie zasilisz konto środkami i będziesz mógł kupić PIVX. Kryptowaluta jest jednak tylko jedną z wielu propozycji giełdy Bitladon, dlatego – nim podejmiesz decyzję o inwestycji – koniecznie sprawdź inne waluty dostępne na naszej stronie! 

Sprawdzaj kurs na bieżąco

Korzystając z polskiej  giełdy kryptowalut Bitladon, w każdej chwili możesz sprawdzić nie tylko stan swojego portfela, ale też aktualną cenę PIVX. Kurs aktualizujemy na bieżąco, a podana na stronie wartość uwzględnia już koszty transakcji. Oznacza to, że dokładnie wiesz, ile i za co płacisz. Jeśli nie masz czasu, aby na bieżąco śledzić kurs oraz innych walut, możesz skonfigurować automatyczną transakcję i kupić walutę w momencie, gdy osiągnie pożądaną, ustaloną przez Ciebie cenę. Jeżeli zdecydujesz się wymienić jedną walutę na inną, a więc skorzystasz z funkcji “dowolna za dowolną”, zaoszczędzisz połowę kosztów transakcji. W ten sposób na handlu PIVX Coin, Litecoin możesz zarabiać jeszcze więcej! 

Poproś o wsparcie ekspertów

Dla użytkowników, którzy korzystają z naszego serwisu po raz pierwszy, przygotowaliśmy czytelne instrukcje oraz sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami. Jeśli zawarte w nich informacje okażą się niewystarczające lub będziesz mieć pytania bądź wątpliwości, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Możesz porozmawiać z naszymi ekspertami na czacie, zadzwonić na naszą infolinię lub wysłać nam wiadomość e-mail. Postaramy się pomóc tak szybko, jak tylko będzie to możliwe!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Deposit euro

Enter the desired amount:

Transaction fee will be deducted of the given amount.

iDeal
Costs: € 0,00
Bancontact
Costs: 1.1%
SEPA
Costs: € 0,00
Giropay
Costs: 2%
Sofort
Costs: 2%
Manual transfer: This week you can still deposit a maximum of . Minimal deposit is € 10,-.

Our bank account number (IBAN):
NL08 BUNQ 2291 5794 28

In the name of:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Description (client number):


We process desposited euro directly. Keep in mind that a manual transfer may take one business day.