Menu Moje konto

PinkCoin

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,01230
26.73%24H

Handel walutami może być prosty – przekonaj się o tym dzięki platformie Bitladon

Myślisz, że handel walutami cyfrowymi wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej lub doświadczenia? Nic bardziej mylnego! W Bitladon handlować walutami może każdy, również osoby początkujące, które w świecie handlu walutami stawiają swe pierwsze kroki. By zacząć potrzebujesz jedynie konta użytkownika. Utworzysz je w zaledwie kilka chwil! Sam decydujesz, czy wybierasz konto prywatne czy biznesowe. Gdy będzie gotowe, poddaj błyskawicznej weryfikacji, dzięki której przestanie obowiązywać Cię tygodniowy limit transakcji. Następnie zasil swoje konto środkami za pomocą iDeal lub Bancontact. 

Wykres PinkCoin

Sprawdź aktualny kurs i zdecyduj o inwestycji

Chcesz kupić Pinkcoin? Kurs waluty w dowolnym momencie możesz sprawdzić na naszej stronie. Oprócz aktualnej ceny Pinkcoin, Ethereum polecamy Ci również sprawdzić dostępne wykresy, z których dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości. Na ich podstawie łatwiej będzie Ci podjąć decyzję o inwestycji i wyborze waluty. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na to, by na bieżąco śledzić aktualne ceny, możesz skonfigurować automatyczną transakcję i samodzielnie ustalić odpowiednią cenę Pinkcoin (PINK). W Bitladon nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek – ceny walut zawierają już kszty transakcji, więc zawsze wiesz, ile i za co płacisz. Jeżeli chcesz płacić za kupno kryptowaluty Pinkcoin jak najmniej, zostań naszym stałym klientem – przyznamy Ci wówczas dodatkowy, korzystny rabat. Możesz również skorzystać z funkcji “dowolna za dowolną” i wymienić jedną walutę na inną. W ten sposób zaoszczędzisz aż połowę kosztów transakcji! 

Bezpieczeństwo i błyskawiczne wypłaty

W Bitladon dbamy nie tylko o bezpieczeństwo powierzonych nam środków, ale także Twoich danych. Przetwarzamy je więc z największą starannością, zgodnie z wytycznymi RODO. Jeśli zasilisz Pinkcoin portfel, w każdej chwili będziesz mógł zdecydować o wypłacie waluty – wystarczy, że złożysz taką dyspozycję, a my przekierujemy środki na wskazany rachunek. W każdej chwili możesz również sprawdzić stan swojego portfela i zdecydować o kupnie i sprzedaży walut. 

Sprawdź, czego nie wiesz

Masz pytania lub wątpliwości dotyczące funkcjonowania naszej platformy? A może dopiero rozpoczynasz handel walutami i chciałbyś dowiedzieć się na ten temat czegoś więcej? Jeśli tak, nasza baza wiedzy oraz sekcja z najczęściej zadawanymi pytaniami to miejsca odpowiednie dla Ciebie. Znajdziesz w nich wiele wskazówek i informacji! A jeżeli wciąż będziesz mieć jakieś pytania, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej – z przyjemnością pomożemy Ci rozwiązać każdy problem! 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.