Menu Moje konto

Phantasma

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,15733732
0.65%24H

Zacznij handel walutą Phatasma w Bitladon 

Phantasma Soul to jedna z ponad 200 walut dostępnych na giełdzie kryptowalut online Bitladon. Planujesz swoją pierwszą inwestycję? Nasz serwis powstał specjalnie dla Ciebie! Odnajdą się na nim również doświadczeni traderzy, którzy od dawna inwestują w waluty. Stawiamy na jasne, przejrzyste zasady, szybkość i bezpieczeństwo transakcji. Z giełdą Bitladon każdy polubi handel walutami! 

Wykres Phantasma

Utwórz swoje konto, by rozpocząć handel walutami

By rozpocząć handel walutami za pośrednictwem naszej platformy, musisz utworzyć swoje konto. To prosta i zajmie Ci zaledwie chwilę! Gdy Twoje konto będzie już gotowe, poddaj je szybkiej weryfikacji – dzięki niej będziesz mógł handlować walutą Phantasma, Tether bez ograniczeń! Dane, które podasz w czasie weryfikacji będą całkowicie bezpieczne – przetwarzać będziemy je zgodnie z wytycznymi AVG. Sam zdecydujesz o tym, w jaki sposób przechowywać będziesz Phantasma Coin oraz inne waluty – czy we własnym portfelu czy na naszych serwerach offline. By jak najszybciej rozpocząć handel walutami, zasil swoje konto za pomocą jednej z dostępnych, nowoczesnych metod płatności, np. iDeal. 

Zawsze aktualne kursy walut w Bitladon

W Bitladon w każdej chwili możesz sprawdzić kurs Phantasma oraz innych cyfrowych walut. Kursy to jednak nie wszystko - oprócz nich udostępniamy również wykresy, z których dowiesz się, jak przedstawiały się ceny waluty w przeszłości. To właśnie one pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję o inwestycji. W Bitladon nie musisz zastanawiać się, ile zapłacisz kupując walutę Phantasma – cena, którą widzisz na stronie zawiera już wszystkie opłaty! Jeżeli chcesz, aby koszty były jeszcze niższe, zostań naszym stałym klientem – wówczas otrzymasz od nas dodatkowy rabat. Możesz również skorzystać z funkcji “dowolna za dowolną” i wymienić jedną walutę na inną. W ten sposób zaoszczędzisz nawet połowę kosztów transakcji. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, poszukaj wyjaśnień i odpowiedzi w sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Możesz również zajrzeć do naszej bazy wiedzy oraz przeczytać instrukcje. Jeśli wciąż będą jakieś niejasności, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Nasi eksperci z przyjemnością Ci pomogą! Możesz wysłać nam wiadomość e-mail porozmawiać z nami na czacie lub zadzwonić na naszą infolinię.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.