Menu Moje konto

Phantasma

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,08192
-0.01%24H

Zacznij handel walutą Phatasma w Bitladon 

Phantasma Soul to jedna z ponad 200 walut dostępnych na giełdzie kryptowalut online Bitladon. Planujesz swoją pierwszą inwestycję? Nasz serwis powstał specjalnie dla Ciebie! Odnajdą się na nim również doświadczeni traderzy, którzy od dawna inwestują w waluty. Stawiamy na jasne, przejrzyste zasady, szybkość i bezpieczeństwo transakcji. Z giełdą Bitladon każdy polubi handel walutami! 

Wykres Phantasma

Utwórz swoje konto, by rozpocząć handel walutami

By rozpocząć handel walutami za pośrednictwem naszej platformy, musisz utworzyć swoje konto. To prosta i zajmie Ci zaledwie chwilę! Gdy Twoje konto będzie już gotowe, poddaj je szybkiej weryfikacji – dzięki niej będziesz mógł handlować walutą Phantasma, Tether bez ograniczeń! Dane, które podasz w czasie weryfikacji będą całkowicie bezpieczne – przetwarzać będziemy je zgodnie z wytycznymi AVG. Sam zdecydujesz o tym, w jaki sposób przechowywać będziesz Phantasma Coin oraz inne waluty – czy we własnym portfelu czy na naszych serwerach offline. By jak najszybciej rozpocząć handel walutami, zasil swoje konto za pomocą jednej z dostępnych, nowoczesnych metod płatności, np. iDeal. 

Zawsze aktualne kursy walut w Bitladon

W Bitladon w każdej chwili możesz sprawdzić kurs Phantasma oraz innych cyfrowych walut. Kursy to jednak nie wszystko - oprócz nich udostępniamy również wykresy, z których dowiesz się, jak przedstawiały się ceny waluty w przeszłości. To właśnie one pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję o inwestycji. W Bitladon nie musisz zastanawiać się, ile zapłacisz kupując walutę Phantasma – cena, którą widzisz na stronie zawiera już wszystkie opłaty! Jeżeli chcesz, aby koszty były jeszcze niższe, zostań naszym stałym klientem – wówczas otrzymasz od nas dodatkowy rabat. Możesz również skorzystać z funkcji “dowolna za dowolną” i wymienić jedną walutę na inną. W ten sposób zaoszczędzisz nawet połowę kosztów transakcji. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, poszukaj wyjaśnień i odpowiedzi w sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Możesz również zajrzeć do naszej bazy wiedzy oraz przeczytać instrukcje. Jeśli wciąż będą jakieś niejasności, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Nasi eksperci z przyjemnością Ci pomogą! Możesz wysłać nam wiadomość e-mail porozmawiać z nami na czacie lub zadzwonić na naszą infolinię.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Deposit euro

Enter the desired amount:

Transaction fee will be deducted of the given amount.

iDeal
Costs: € 0,00
Bancontact
Costs: 1.1%
SEPA
Costs: € 0,00
Giropay
Costs: 2%
Sofort
Costs: 2%
Manual transfer: This week you can still deposit a maximum of . Minimal deposit is € 10,-.

Our bank account number (IBAN):
NL08 BUNQ 2291 5794 28

In the name of:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Description (client number):


We process desposited euro directly. Keep in mind that a manual transfer may take one business day.