Menu Moje konto

Peercoin

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,17249
16.89%24H

Chcesz kupić Peercoin w najlepszej cenie? Wybierz Bitladon

Bitladon to giełda kryptowalut online dedykowana wszystkim, którzy chcieliby w prosty sposób kupować i sprzedawać waluty. Za jej pośrednictwem w dowolnym momencie możesz sprawdzić kurs Peercoin oraz innych walut i podjąć decyzję o inwestycji. Oprócz Peercoin, w Bitladon możesz kupić ponad 200 różnych cyfrowych walut! Nasza platforma oferuje nie tylko najlepsze, rynkowe ceny, ale także szereg przydatnych funkcjonalności. By z niej skorzystać, już dziś utwórz swoje konto w Biitladon!

Wykres Peercoin

Utwórz swoje konto i błyskawicznie zasil je środkami

By rozpocząć handel kryptowalutami w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto. Zrobisz to w zaledwie kilka chwil! Gdy Twoje konto będzie już gotowe i poddasz je weryfikacji, niemal bez ograniczeń będziesz mógł kupować i sprzedawać PPC. Kryptowaluta jest tylko jedną z wielu dostępnych na naszej platformie i sam decydujesz, w jaki sposób zainwestujesz swoje środki. Możesz wpłacić je na swoje konto za pomocą jednej z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal lub Bancontact. Niemal natychmiast zostaną zaksięgowane, a Ty będziesz mógł rozpocząć handel. W Bitladon sam decydujesz również o tym, w jaki sposób przechowywać będziesz zakupione waluty. Możesz umieścić je we własnym portfelu lub na naszych bezpiecznych serwerach offline. 

Sprawdź kurs i zainwestuj w walutę w odpowiednim momencie

Nim podejmiesz decyzję o inwestycji, koniecznie sprawdź aktualną cenę Peercoin. Kurs to jednak nie wszystko – polecamy Ci również sprawdzenie wykresów dostępnych na stronie. Dowiesz się z nich, jak kształtowały się ceny waluty na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy oraz w ciągu ostatniej doby. Jeżeli nie masz czasu na to, aby na bieżąco monitorować cenę PPC, XRP możesz skonfigurować automatyczną transakcję na naszej platformie. Wówczas kupisz walutę PPC w cenie, którą ustalisz samodzielnie. Co ważne, w Bitladon nie musisz obawiać się żadnych kosztów dodatkowych – wszystkie wliczone są w cenę, którą widzisz na stronie. 

Postaw pierwsze kroki w świecie handlu kryptowalutami

To prostsze niż myślisz! By zacząć handlować walutami w Bitladon, nie musisz posiadać wiedzy technicznej i doświadczenia – nasza platforma jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Jeśli chcesz kupić PPC, kurs waluty jest odpowiedni, ale wciąż masz wątpliwości, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej i przeczytaj dostępne na stronie instrukcje. Możesz również zajrzeć do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.