Menu Moje konto

Peercoin

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,90929
-3.14%24H

Chcesz kupić Peercoin w najlepszej cenie? Wybierz Bitladon

Bitladon to giełda kryptowalut online dedykowana wszystkim, którzy chcieliby w prosty sposób kupować i sprzedawać waluty. Za jej pośrednictwem w dowolnym momencie możesz sprawdzić kurs Peercoin oraz innych walut i podjąć decyzję o inwestycji. Oprócz Peercoin, w Bitladon możesz kupić ponad 200 różnych cyfrowych walut! Nasza platforma oferuje nie tylko najlepsze, rynkowe ceny, ale także szereg przydatnych funkcjonalności. By z niej skorzystać, już dziś utwórz swoje konto w Biitladon!

Wykres Peercoin

Utwórz swoje konto i błyskawicznie zasil je środkami

By rozpocząć handel kryptowalutami w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto. Zrobisz to w zaledwie kilka chwil! Gdy Twoje konto będzie już gotowe i poddasz je weryfikacji, niemal bez ograniczeń będziesz mógł kupować i sprzedawać PPC. Kryptowaluta jest tylko jedną z wielu dostępnych na naszej platformie i sam decydujesz, w jaki sposób zainwestujesz swoje środki. Możesz wpłacić je na swoje konto za pomocą jednej z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal lub Bancontact. Niemal natychmiast zostaną zaksięgowane, a Ty będziesz mógł rozpocząć handel. W Bitladon sam decydujesz również o tym, w jaki sposób przechowywać będziesz zakupione waluty. Możesz umieścić je we własnym portfelu lub na naszych bezpiecznych serwerach offline. 

Sprawdź kurs i zainwestuj w walutę w odpowiednim momencie

Nim podejmiesz decyzję o inwestycji, koniecznie sprawdź aktualną cenę Peercoin. Kurs to jednak nie wszystko – polecamy Ci również sprawdzenie wykresów dostępnych na stronie. Dowiesz się z nich, jak kształtowały się ceny waluty na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy oraz w ciągu ostatniej doby. Jeżeli nie masz czasu na to, aby na bieżąco monitorować cenę PPC, XRP możesz skonfigurować automatyczną transakcję na naszej platformie. Wówczas kupisz walutę PPC w cenie, którą ustalisz samodzielnie. Co ważne, w Bitladon nie musisz obawiać się żadnych kosztów dodatkowych – wszystkie wliczone są w cenę, którą widzisz na stronie. 

Postaw pierwsze kroki w świecie handlu kryptowalutami

To prostsze niż myślisz! By zacząć handlować walutami w Bitladon, nie musisz posiadać wiedzy technicznej i doświadczenia – nasza platforma jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Jeśli chcesz kupić PPC, kurs waluty jest odpowiedni, ale wciąż masz wątpliwości, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej i przeczytaj dostępne na stronie instrukcje. Możesz również zajrzeć do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.