Menu Moje konto

Paxos Standard

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,89758
-0.83%24H

Kupuj i sprzedawaj Paxos Standard za pośrednictwem SEPA lub Sofort

PAX (Paxos Standard) to stablecoin, co oznacza, że waluta ta ma zawsze tę samą wartość co dolar amerykański. Korzystając z polskiej giełdy kryptowalut Bitladon, otrzymasz 3% odsetek od swoich monet stableco. A może chcesz kupować i sprzedawać Paxos Standard token? W Bitladon zrobisz to za pomocą kilku kliknięć!  Bitladon jest jednym z największych brokerów kryptowalut w Europie, wywodzącym się z Holandii. Nasza platforma została skonfigurowana w taki sposób, aby była łatwa do zrozumienia nawet dla początkującego tradera. Tutaj możesz kupować kryptowaluty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Po utworzeniu konta i dokonaniu krótkiego procesu weryfikacji, niemal natychmiast będziesz mógł zacząć. Jesteś gotów, by kupić Paxos Standard? Kurs waluty sprawdzisz na naszej stronie! 

Wykres Paxos Standard

Paxos Standard; Co to jest?

Standard Paxos to stablecoin. Wartość tej waluty jest bezpośrednio powiązana z wartością dolara amerykańskiego. Nie spodziewaj się więc ani większych wzrostów ani spadków w jej wartości. Kryptowaluta PAX to token zabezpieczany jeden do jednego przez depozyty w USD. Po umorzeniu tokeny PAX natychmiast usuwa się z zapasów. Paxos działa jak powiernik obsługujące złożone przez klientów depozyty. Wszystkie są przechowywane w amerykańskich bankach ubezpieczonych przez FDIC lub zabezpieczone przez amerykańskie obligacje skarbowe.

Zastanawiasz się nad kupnem lub sprzedażą PAX?

Czy jesteś gotowy, aby postawić swoje pierwsze kroki w świecie handlu cyfrowymi walutami? Po utworzeniu konta, a następnie przejściu weryfikacji, niemal natychmiast będziesz mógł zacząć działać. Wystarczy, że dokonasz wpłaty euro na swoje konto za pośrednictwem iDeal, Sepa, Bancontact, Sofort lub Giropay. Dla swojego konta Bitladon możesz dodać własny portfel. To za jego pośrednictwem będziesz wysyłać lub sprzedawać waluty.

Czy wszystko rozumiesz?

Utknąłeś i nie wiesz, co teraz zrobić? A może masz pytanie, na które nie możesz znaleźć odpowiedzi? Koniecznie sprawdź sekcję najczęściej zadawanych pytań na naszej stronie! Skorzystaj również z naszej bazy wiedzy i przeczytaj instrukcje. Jeśli wciąż nie będziesz mógł znaleźć informacji, których szukasz, skontaktuj się z nami przez e-mail lub rozpocznij czat. Możesz również zadzwonić na naszą infolinię pod numer: +31 85 007 4844.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.