Menu Moje konto

PAX Gold

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 1440,79
-0.23%24H

Kupuj i sprzedawaj Paxos Gold (PAXG) w Bitladon

W Bitlaon możesz kupić PAXG bądź inną walutę, inwestując zaledwie kilka euro! Wystarczy, że dokonasz płatności za pomocą jednej z dostępnych metod, np. SEPA lub SOFORT. PAXG nie jest jednak naszą jedyną propozycją – w Bitladon czeka na Ciebie ponad 200 innych kryptowalut! Wartość Paxos Gold jest bezpośrednio powiązana z ceną złota, co w praktyce oznacza, że każdy token Paxos Gold jest wspierany przez jedną uncję złota londyńskiego Good Delivery przechowywanego w profesjonalnych skarbcach w Londynie.

Wykres PAX Gold

Dlaczego Paxox Gold?

Zarówno prywatni inwestorzy, jak i rządy państw, obok różnego rodzaju inwestycji, posiadają spore zasoby złota. Złoto wydaje się być dla inwestorów bezpieczną przystanią, czego dowodem jest m.in. Europejski Bank Centralny (EBC) będący właścicielem około 600 ton złota. Z czego to zaufanie do złota wynika? Przede wszystkim z jego wartości, która jest dużo bardziej stabilna niż np. wartość bitcoina. Istnieje jednak także druga strona medalu: złoto znacznie trudniej jest przechowywać. Rozwiązaniem jest właśnie Paxox Gold (PAXG), a więc waluta będąca zarazem pierwszą walutą cyfrową wymienialną na fizyczne złoto. Podobnie jak kurs PAXG, kursy innych walut w każdej chwili możesz sprawdzić na naszej stronie.

Jak kupić Pax Gold?

Paxos Gold możesz kupić w Bitladon za pośrednictwem iDeal, SEPA lub Sofort. Jedyne czego potrzebujesz, by zacząć, to Twoje konto użytkownika. Gdy je utworzysz, poddamy je weryfikacji, które niemal bez ograniczeń pozwoli Ci handlować Paxos i innymi walutami. Weryfikacji KYX sprawi bowiem, że nie będzie obowiązywał Cię tygodniowy limit transakcji do łącznej kwoty 100 euro. Potrwa tylko chwilę, więc wkrótce po utworzeniu konta, będziesz mógł wpłacić na nie euro i zainwestować środki w wybraną przez siebie walutę.

Czy masz jakieś pytania?

Czy jesteś gotów, aby zacząć handlować Paxos Gold? Jeśli tak, już dziś utwórz konto w Bitladon. A może wciąż nie możesz zrozumieć, jak działa nasza platforma? Zajrzyj do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami i przeczytaj instrukcje – z pewnością pomogą Ci postawić pierwsze kroki w świecie handlu walutami! Jeśli nie znajdziesz w nich rozwiązania, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +31 85 007 6000 lub wyślij nam wiadomość e-mail na adres: [email protected]

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

  • Czym jest Bitladon?
  • Dlaczego powinienem wybrać Bitladon?
  • Czy istnieje limit sprzedaży i zakupu monet?
  • Jaka jest różnica między „wysyłaniem” a „wpłatą”
  • Czy macie wystarczająco dużo monet w magazynie?
Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Bancontact
Koszty: € 1,00 + 1.1%
SEPA
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Giropay
Koszty: € 1,00 + 2%
Sofort
Koszty: € 1,00 + 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.