Menu Moje konto

Particl

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 1,19429
-12.25%24H

Kup Particl Coin przez iDeal

Bitladon to platforma, na której w prosty sposób kupisz lub sprzedaż kryptowalutę Particl. Dzięki możliwości zasilenia konta przez iDeal, transakcja zrealizowana zostanie błyskawicznie! Szybkie kupno i sprzedaż – oczywiście z zyskiem – to nie jedyne, co jest dla nas ważne. Chcemy, aby każdy, początkujący i osoby zaawansowane, mogły handlować walutami na naszej platformie. Jeśli zostaniesz naszym stałym klientem, będziesz mógł liczyć na dodatkowe korzyści, m.in. niższe koszty transakcji. Dzięki nim jeszcze więcej zarobisz na inwestycji w Particl oraz inne waluty kryptograficzne.

Wykres Particl

Particl (PART)- Koncentruje się na e-commerce

Particl ma własny blockchain, który dedykowany jest rynkowi e-commerce. Jest to niezawodna, bezpieczna i nowoczesna sieć P2P, w której można kupować lub sprzedawać produkty. Porównuje się ją z platformami, takimi jak Marketplace, eBay czy Amazon. Wszystkie płatności oraz transakcje odbywają się w jednej sieci rozproszonej – własnej sieci blockchain firmy Particl, nie zaś na serwerze. Dzięki temu jest transakcje są bezpieczniejsze, a proces ich realizacji bardziej przejrzysty.

Utwórz konto i zacznij handlować walutą Particl

Możesz łatwo rozpocząć handel na Bitladon, zakładając konto prywatne bądź biznesowe. W obu przypadkach musisz przejść kilka kroków i poprosić nas o weryfikację Twojej tożsamości. Po wykonaniu tej czynności i połączeniu rachunku bankowego z kontem w Bitladon, możesz kupować i sprzedawać nieograniczoną liczbę jednostek Particl, Ethereum i innych walut.

Sprawdź kurs Part przed zakupem

Nim zdecydujesz o inwestycji, sprawdź aktualny kurs Part w Bitladon. Oprócz kursów udostępniamy również wykresy ukazujące trendy z ostatnich kilku miesięcy. Na ich podstawie będziesz w stanie zdecydować, czy to odpowiedni moment na zakup waluty partcl. Kurs podany na stronie wskazuje na ostateczną cenę waluty, która zawiera już wszystkie opłaty. Nie musisz więc obawiać się dodatkowych kosztów – dokładnie wiesz, co kupujesz! 

Handel walutami może być prosty!

Wierzymy, że handel walutami może być prosty i dołożymy wszelkich starań, aby właśnie taki stał się dla Ciebie. Jeśli będziesz mieć jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Z przyjemnością Ci pomożemy! Zajrzyj również do naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami i przeczytaj instrukcje. 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.