Menu Moje konto

OST

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,01313
4.04%24H

Kup OST w Bitladon

W Bitladon możesz łatwo i szybko kupić OST. OST to token kryptowaluty, który działa w sieci Ethereum i umożliwia wykonywanie mikropłatności za ułamek ceny transakcji kartą kredytową. Tokeny można wysyłać za pośrednictwem własnego portfela, co w znaczącym stopniu ułatwia realizację transakcji. Nim jej dokonasz, koniecznie sprawdź kurs OST na naszej stronie. Oprócz niego, warto zweryfikować również wykres OST, z którego dowiesz się, jak w przeszłości kształtowały się ceny OST. Cena, którą widzisz, zawiera już koszty transakcji, więc dokładnie wiesz, ile zapłacisz.

Wykres OST

Kryptowaluta dostępna dla wszystkich

Dzięki Bitladon każdy może kupować, sprzedawać i wysyłać kryptowaluty. OST to jedna z ponad 200 różnych walut cyfrowych, które oferuje nasza platforma. Dołożyliśmy wszelkich starań, by była ona prosta w obsłudze i by nie wymagała zaawansowanych umiejętności technicznych. Dzięki temu, każdy, zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowani traderzy, mogą kupować i sprzedawać waluty w Bitladon. 

Utwórz konto w Bitladon i zacznij

By rozpocząć handel walutami w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto prywatne bądź biznesowe. Gdy poddamy je weryfikacji, niemal bez ograniczeń będziesz mógł kupować waluty. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoich danych – wszystkie przetwarzamy zgodnie z wytycznymi AVG. Swój portfel OST możesz zasilić środkami za pomocą jednej z dostępnych metod płatności, np. iDeal lub Bancontat. Już po chwili będziesz mógł kupować i sprzedawać waluty! Te, które zakupisz, możesz również przechowywać na naszych bezpiecznych serwerach offline. 

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?

Nie panikuj – sprawdź inne waluty dostępne w Bitladon. Wśród nich znajdziesz m.in. Bitcoin, Ethereum i inne waluty! Ponadto oferujemy 3% zysku w skali roku na inwestycji w waluty stabilne. A może masz jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące obsługi naszej platformy? Zachęcamy Cię do lektury instrukcji oraz odwiedzenia sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. W każdej chwili możesz również skontaktować się z naszym działem pomocy technicznej. Zespół profesjonalistów pozostaje do Twojej dyspozycji w dni robocze od 9:00 do 17:00. Możesz porozmawiać z nami przez czat, telefon lub e-mail. Po godzinach naszej pracy, na odpowiedź być może będziesz musiał zaczekać nieco dłużej.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.