Menu Moje konto

Orbs

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,01141
-7.91%24H

Zainwestuj w swoją przyszłość i zacznij zarabiać z Bitladon

Chcesz zacząć zarabiać na handlu walutami? Myślisz o inwestycji, która się opłaci? Bitladon to odpowiednie miejsce dla Ciebie! Nasza giełda kryptowalut online powstała z myślą o wszystkich, którzy chcieliby pomnażać swoje oszczędności oraz pierwsze kroki w świecie handlu kryptowalutami. Nie musisz posiadać wiedzy na ich temat ani zaawansowanych umiejętności technicznych – nasza platforma jest prosta w obsłudze, a nasz dział pomocy technicznej pozostaje do Twojej dyspozycji! 

Wykres Orbs

Którą walutę wybrać i od czego zacząć?

Jeśli zastanawiasz się, którą cyfrową walutę wybrać i od czego zacząć, zacznij od utworzenia swojego konta w Bitladon. Potrwa to zaledwie chwilę po której będziesz mógł kupować i sprzedawać kryptowalutę Orbs oraz inne dostępne w naszej ofercie. Jest ich ponad 200, w podjęciu decyzji, oprócz aktualnych kursów, pomogą Ci wykresy przedstawiające ceny walut z kilku ostatnich miesięcy. To właśnie na ich podstawie będziesz w stanie ocenić, czy to odpowiedni moment na zakup Orbs, XRP bądź innej waluty. A może nie masz czasu na to, aby na bieżąco monitorować kurs Orbs? Nie szkodzi – my zrobimy to za Ciebie. Wystarczy, że skonfigurujesz automatyczną transakcję i ustalisz odpowiednią cenę Orbs. Cena waluty, którą widzisz na naszej stronie, zawiera już koszty transakcji, więc dokładnie wiesz, ile i za co płacisz.  

Zweryfikuj konto, by handlować walutami bez ograniczeń

Gdy utworzysz swoje konto, będziesz mógł poddać je szybkiej weryfikacji. Dzięki niej niemal bez ograniczeń będziesz mógł handlować walutami. Jak jej dokonać? Na przykład za pomocą jednej z nowoczesnych metod płatności, takich jak iDeal czy Bancontact. Dzięki nim, gdy wpłacisz na swoje konto środki, niemal natychmiast będziesz mógł zasilić walutą Orbs portfel. To, gdzie będziesz ją przechowywać, zależy tylko od Ciebie – sam decydujesz czy wybierzesz osobisty portfel czy nasze bezpieczne serwery offline.

Poproś o pomoc, jeśli napotkasz trudności

Staramy się, aby handel walutami był jak najprostszy i dostępny dla każdego. Zdajemy sobie jednak sprawę, że początki bywają trudne. Właśnie dlatego, by Ci je ułatwić, przygotowaliśmy sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz instrukcje. Przeczytaj je, by dowiedzieć się, jak funkcjonuje nasza platforma i w jaki sposób kupować oraz sprzedawać waluty. Jeżeli wciąż coś będzie niejasne, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Nasi doradcy z przyjemnością we wszystkim Ci pomogą! Napisz nam wiadomość e-mail, zadzwoń na naszą infolinię lub rozpocznij rozmowę na czacie. Pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.