Menu Moje konto

Ontology

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,19461182
-9.81%24H

Czym jest Ontologia?!

ONT  to waluta stworzona przez tych samych programistów, którzy stoją  NEO. Te dwie waluty wspólnie tworzą kompletną sieć, a silne połączenie z Ontologia  jest największą zaletą NEO. Oba łańcuchy bloków są ze sobą kompatybilne i istnieje między nimi głęboka integracja. Ontologia popularność zyskała przede wszystkim w sektorze biznesowym. Ułatwia korzystanie z technologii blockchain tym firmom, które nie posiadają wiedzy oraz doświadczenia w świecie kryptowalut. 

Wykres Ontology

Kup Ontologię łatwo i szybko na Bitladon.pl!

Ontologia, kryptowaluta, zyskująca coraz większą popularność, teraz dostępna jest w Bitladon. Ontologia całkowicie koncentruje się na solidnym ekosystemie zaufania, który koncentruje się szczególnie na ochronie prywatności, przepisach dotyczących danych i zarządzaniu danymi. Nasza platforma handlu kryptowalutami umożliwia kupno oraz sprzedaż walut każdemu, nawet osób nie posiadającym zaawansowanych umiejętności technicznych. To nie wszystko – platforma umożliwia zakup ontology online w sposób całkowicie bezpieczny. Naczelną zasadą zarejestrowanej w Holandii firmy jest bowiem bezpieczeństwo wszystkich transakcji oraz jasne i przejrzyste zasady. Kup Ontology już dziś!

Kup Ontology w najlepszej cenie

Giełda handlu kryptowalutami umożliwia kupno Ontology (ONT) w najlepszej cenie. Kursy walut na naszej stronie są aktualizowane na bieżąco, dzięki czemu możesz podjąć świadomą decyzję o inwestycji. Jedyne, czego potrzebujesz, aby zacząć, to własne konto w naszym serwisie. Jego założenie zajmie Ci zaledwie chwilę! Już po chwili będziesz mógł kupować i sprzedawać dostępne na stronie waluty. To nie wszystkie zalety platformy Bitladon – korzystając z niej możesz ustawić automatyczną realizację transakcji, gdy waluta osiągnie pożądaną cenę. W Bitladon kupujesz walutę w cenie, którą widzisz na stronie. Zawiera ona bowiem wszelkie opłaty. 

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Chcesz wiedzieć na temat kryptowaluty więcej? Zajrzyj do naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami! Nie zapomnij przeczytać instrukcji oraz zapoznać się z naszą bazą wiedzy. A jeśli wciąż będziesz mieć jakieś pytania, skontaktuj się z działem pomocy technicznej za pośrednictwem czatu, e-maila lub telefonu pod numerem +31 (0) 85 007 4844. Pod tym numerem jesteśmy również dostępni w WhatsApp.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.