Menu Moje konto

Ontology

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,36012
-0.60%24H

Czym jest Ontologia?!

ONT  to waluta stworzona przez tych samych programistów, którzy stoją  NEO. Te dwie waluty wspólnie tworzą kompletną sieć, a silne połączenie z Ontologia  jest największą zaletą NEO. Oba łańcuchy bloków są ze sobą kompatybilne i istnieje między nimi głęboka integracja. Ontologia popularność zyskała przede wszystkim w sektorze biznesowym. Ułatwia korzystanie z technologii blockchain tym firmom, które nie posiadają wiedzy oraz doświadczenia w świecie kryptowalut. 

Wykres Ontology

Kup Ontologię łatwo i szybko na Bitladon.pl!

Ontologia, kryptowaluta, zyskująca coraz większą popularność, teraz dostępna jest w Bitladon. Ontologia całkowicie koncentruje się na solidnym ekosystemie zaufania, który koncentruje się szczególnie na ochronie prywatności, przepisach dotyczących danych i zarządzaniu danymi. Nasza platforma handlu kryptowalutami umożliwia kupno oraz sprzedaż walut każdemu, nawet osób nie posiadającym zaawansowanych umiejętności technicznych. To nie wszystko – platforma umożliwia zakup ontology online w sposób całkowicie bezpieczny. Naczelną zasadą zarejestrowanej w Holandii firmy jest bowiem bezpieczeństwo wszystkich transakcji oraz jasne i przejrzyste zasady. Kup Ontology już dziś!

Kup Ontology w najlepszej cenie

Giełda handlu kryptowalutami umożliwia kupno Ontology (ONT) w najlepszej cenie. Kursy walut na naszej stronie są aktualizowane na bieżąco, dzięki czemu możesz podjąć świadomą decyzję o inwestycji. Jedyne, czego potrzebujesz, aby zacząć, to własne konto w naszym serwisie. Jego założenie zajmie Ci zaledwie chwilę! Już po chwili będziesz mógł kupować i sprzedawać dostępne na stronie waluty. To nie wszystkie zalety platformy Bitladon – korzystając z niej możesz ustawić automatyczną realizację transakcji, gdy waluta osiągnie pożądaną cenę. W Bitladon kupujesz walutę w cenie, którą widzisz na stronie. Zawiera ona bowiem wszelkie opłaty. 

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Chcesz wiedzieć na temat kryptowaluty więcej? Zajrzyj do naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami! Nie zapomnij przeczytać instrukcji oraz zapoznać się z naszą bazą wiedzy. A jeśli wciąż będziesz mieć jakieś pytania, skontaktuj się z działem pomocy technicznej za pośrednictwem czatu, e-maila lub telefonu pod numerem +31 (0) 85 007 4844. Pod tym numerem jesteśmy również dostępni w WhatsApp.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.