Menu Moje konto

OmiseGo

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,45739
-5.89%24H

Kupuj i sprzedawaj OmiseGo w atrakcyjnej cenie

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł kupować i sprzedawać kryptowalutę OMG (OmiseGo) w zawsze korzystnej cenie? ? A może chcesz zainwestować w inną kryptowalutę? Bitladon to odpowiednie miejsce dla Ciebie! Na naszej stronie w każdej chwili możesz sprawdzić aktualny kurs OmiseGo i podjąć decyzję o kupnie bądź sprzedaży.

Na giełdzie Bitladon możesz kupić także Binance Coin oraz inne waluty – zawsze w najlepszych cenach! Nasza platforma handlowa umożliwia wejście do świata handlu kryptowalutami każdemu, również tym, którzy nie posiadają żadnego doświadczenia oraz zaawansowanych umiejętności technicznych. Nasza platforma jest prosta w obsłudze, a zasady handlu walutami – jasne i przejrzyste.

Wykres OmiseGo

Kupuj waluty bez ukrytych opłat

Naczelna zasada platformy Bitladon brzmi: dostajesz to, co widzisz. Co to oznacza w praktyce? To proste – opłata transakcyjna jest już wliczona w cenę! Chcesz kupić OmiseGo? Kryptowaluta kosztuje dokładnie tyle, ile wynosi jej cena podana na stronie. Wliczona w nią, 2-proc. opłata może zostać zredukowana do 1,75-proc. – wystarczy, że zostaniesz naszym stałym, lojalnym klientem. Jesteśmy zwolennikami przejrzystych zasad i swobody kupowania i sprzedawania walut. Dbamy, abyś naszej giełdzie mógł kupować OmiseGo, Bitcoin oraz inne waluty, w pożądanej ilości i w najlepszej cenie. Zawsze upewniamy się, że dysponujemy wystarczającą ilością waluty w zapasie. Korzystając z naszej platformy, nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoich środków – możesz bezpiecznie przechowywać je w naszym portfelu sprzętowym / offline lub w swoim własnym portfelu. Gdy zdecydujesz się sprzedać walutę i wypłacić pieniądze, wystarczy, że złożysz odpowiednią dyspozycję. Zadbamy, abyś niezwłocznie otrzymał swoje środki!

Zarejestruj się teraz i przekonaj się sam

Chcesz wejść do świata handlu kryptowalutami? Nie czekaj – już dziś zarejestruj swoje konto w Bitladon. Na naszej giełdzie możesz kupić nie tylko OmiseGo – kurs tej oraz innych walut zawsze znajdziesz na stronie. Jeśli chcesz kupować i sprzedawać waluty regularnie i dokonywać transakcji na większe kwoty, zweryfikuj swoje konto. Jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zadzwoń do nas w godzinach pracy od 8:00 do 18:00. Jesteśmy dostępni pod numerem +31 (0) 85 007 4844. Możesz również wysłać nam wiadomość e-mail bądźwiadomość na czacie. Zapraszamy Cię również do naszej sekcji z instrukcjami i z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.