Menu Moje konto

OMG Network

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,65508276
-12.99%24H

Kupuj i sprzedawaj OmiseGo w atrakcyjnej cenie

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł kupować i sprzedawać kryptowalutę OMG (OmiseGo) w zawsze korzystnej cenie? ? A może chcesz zainwestować w inną kryptowalutę? Bitladon to odpowiednie miejsce dla Ciebie! Na naszej stronie w każdej chwili możesz sprawdzić aktualny kurs OmiseGo i podjąć decyzję o kupnie bądź sprzedaży.

Na giełdzie Bitladon możesz kupić także Binance Coin oraz inne waluty – zawsze w najlepszych cenach! Nasza platforma handlowa umożliwia wejście do świata handlu kryptowalutami każdemu, również tym, którzy nie posiadają żadnego doświadczenia oraz zaawansowanych umiejętności technicznych. Nasza platforma jest prosta w obsłudze, a zasady handlu walutami – jasne i przejrzyste.

Wykres OMG Network

Kupuj waluty bez ukrytych opłat

Naczelna zasada platformy Bitladon brzmi: dostajesz to, co widzisz. Co to oznacza w praktyce? To proste – opłata transakcyjna jest już wliczona w cenę! Chcesz kupić OmiseGo? Kryptowaluta kosztuje dokładnie tyle, ile wynosi jej cena podana na stronie. Wliczona w nią, 2-proc. opłata może zostać zredukowana do 1,75-proc. – wystarczy, że zostaniesz naszym stałym, lojalnym klientem. Jesteśmy zwolennikami przejrzystych zasad i swobody kupowania i sprzedawania walut. Dbamy, abyś naszej giełdzie mógł kupować OmiseGo, Bitcoin oraz inne waluty, w pożądanej ilości i w najlepszej cenie. Zawsze upewniamy się, że dysponujemy wystarczającą ilością waluty w zapasie. Korzystając z naszej platformy, nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoich środków – możesz bezpiecznie przechowywać je w naszym portfelu sprzętowym / offline lub w swoim własnym portfelu. Gdy zdecydujesz się sprzedać walutę i wypłacić pieniądze, wystarczy, że złożysz odpowiednią dyspozycję. Zadbamy, abyś niezwłocznie otrzymał swoje środki!

Zarejestruj się teraz i przekonaj się sam

Chcesz wejść do świata handlu kryptowalutami? Nie czekaj – już dziś zarejestruj swoje konto w Bitladon. Na naszej giełdzie możesz kupić nie tylko OmiseGo – kurs tej oraz innych walut zawsze znajdziesz na stronie. Jeśli chcesz kupować i sprzedawać waluty regularnie i dokonywać transakcji na większe kwoty, zweryfikuj swoje konto. Jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zadzwoń do nas w godzinach pracy od 8:00 do 18:00. Jesteśmy dostępni pod numerem +31 (0) 85 007 4844. Możesz również wysłać nam wiadomość e-mail bądźwiadomość na czacie. Zapraszamy Cię również do naszej sekcji z instrukcjami i z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.