Menu Moje konto

OKCash

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,02211
-2.43%24H

Sprawdź cenę OK w Bitladon

Sieć OKCash jest całkowicie zdecentralizowana i wolna od pośredników. Oznacza to, że ​​masz pełną kontrolę nad swoimi finansami. OKCash stara się szybko wysyłać potwierdzenia podczas transakcji, aby były one realizowane jak najszybciej. Wszystkie ceny wyświetlane na naszej platformie zawierają koszty transakcji, więc dokładnie wiesz, w jakiej cenie kupujesz i sprzedajesz OKCash.

Wykres OKCash

Gotów do kupna i sprzedaży OKCash?

Jeśli jesteś gotów, aby zainwestować w OKCash, zacznij od sprawdzenia ceny waluty w Bitladon. Za pośrednictwem naszej platformy możesz sprawdzić również cenę XRP oraz innych kryptowalut. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby giełda Bitladon zaprojektowana była w taki sposób, by zarówno osoby doświadczone, jak i początkujące, z łatwością mogły kupować i sprzedawać waluty. Naszym użytkownikom udostępniamy szereg przydatnych funkcjonalności, m.in. “dowolna za dowolną”. Oznacza ona, że możesz wymienić dowolną walutę na inną, oszczędzając tym samym połowę kosztów transakcji. Kurs OKCash w Bitladon zawiera już koszty transakcji, więc nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek.

Skonfiguruj automatyczną transakcję

Chcesz kupić walutę OK? Kurs oraz wykres OK znajdziesz na naszej stronie. To z niego dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości. Jeśli nie masz czasu, aby monitorować kurs OK na bieżąco, możesz skonfigurować automatyczną transakcję w Bitladon. Wówczas waluta zostanie zakupiona bądź sprzedana w momencie, gdy osiągnie pożądaną wartość. To praktyczne i bardzo wygodne rozwiązanie dla osób zabieganych, które chciałyby inwestować w walutę w najbardziej dogodnym i opłacalnym momencie.

Utwórz konto i zacznij

W Bitladon w prosty sposób możesz utworzyć konto prywatne bądź biznesowe. Posiadając je, będziesz mógł w pełni cieszyć się korzyściami, jakie daje korzystanie z naszej platformy. Po utworzeniu konta, poddamy je błyskawicznej weryfikacji. Następnie będziesz mógł połączyć je ze swoim rachunkiem bankowym za pomocą iDeal lub Bancontact. W Bitladon możesz kupować i sprzedawać nieograniczoną liczbę OKCash oraz innych walut. Sam decydujesz, czy wolisz przechowywać OKCash w swoim portfelu czy w na naszym bezpiecznym serwerze offline.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.