Menu Moje konto

Ocean Protocol

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,33841927
-12.31%24H

Kup OCEAN w uczciwej cenie

Bitladon to platforma, za pośrednictwem której kupisz oraz sprzedaż OceanProtocol lub OCEAN w najlepszej, rynkowej cenie. Korzystając z niej, w prosty sposób sprawdzisz, jak zmieniał się kurs Ocean Protocol, Tether na przestrzeni ostatnich miesięcy oraz minionej doby. Nasza platforma jest odpowiednia zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych traderów. Każdy, kto chce kupić lub sprzedać kryptowalutę, bez trudu odnajdzie w Bitladon. Staramy się, aby korzystanie z niej było tak proste i wygodne, jak tylko to możliwe.

Wykres Ocean Protocol

Jak kupić lub sprzedać Ocean Protocol Bitladon

Na naszej stronie internetowej znajdziesz  przegląd wszystkich oferowanych cyfrowych walut – jest ich ponad 200! Możesz dokładnie przyjrzeć się ich cenom i zdecydować, w którą z nich i w jakim momencie zainwestować. Jedyne, co musisz zrobić, aby zacząć, to założyć swoje konto w Bitladon. Już po chwili będziesz mógł wpłacić na nie pieniądze i rozpocząć handel. Do momentu weryfikacji, obowiązywać Cię będzie limit transakcji do 100 euro tygodniowo. Jeśli zależy Ci na kupnie większej liczby jednostek Ocean Protocol  poddaj swoje konto weryfikacji i handluj niemal bez ograniczeń. Bitladon oferuje nie tylko korzystne ceny walut, ale także niskie koszty transakcji. Standardowa opłata wynosi zaledwie 2%! Może jednak być jeszcze niższa, gdy zostaniesz naszym stałym klientem. Klienci VIP cieszą się opłatą transakcyjną zmniejszoną do 0,25%!  

Co musisz wiedzieć o Ocean Protocol?

Ocean Protocol (OCEAN) opisuje się jako zdecentralizowany protokół wymiany danych. Twórcy waluty przekonują, że Oceal Protocol pozwala użytkownikom  w prosty sposób udostępniać dane i monetyzować je, zapewniając jednocześnie przejrzystość i kontrolę. 

Gotowy żeby zacząć?

Czy jesteś gotów, aby kupić kryptowalutę Ocean Protocol? Zarejestruj się teraz, by móc zainwestować w Ocean Protocol, Bitcoin lub inną kryptowalutę na naszej platformie. Naszym użytkownikom oferujemy również korzystny program rekomendacji. Na czym polega? To proste! Ty polecasz korzystanie z Bitladon swoim znajomym, a my nagradzamy Cię Bitcoinami! Nie czekaj więc i już dziś zasil swój portfel Ocean Protocol, a następnie poleć nas swoim bliskim! Jeśli masz jakieś pytania, zajrzyj do naszej sekcji FAQ i przeczytaj instrukcje. Możesz również skontaktować się z naszym działem pomocy technicznej dzwoniąc pod numer +31 (0) 85 007 4844, wysyłając nam wiadomość e-mail lub rozpoczynając rozmowę na czacie. Nasz dział pomocy technicznej służy pomocą od poniedziałku do piątku od godziny 08:00 do 18:00. W weekendy również jesteśmy dostępni, ale czas oczekiwania na odpowiedź może być nieco dłuższy. 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.