Menu Moje konto

Obyte

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 42,6348620
61.01%24H

Utwórz swoje konto, by kupić walutę

By kupić Gbyte bądź inną walutę w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto. Już po chwili będziesz mógł zasilić je środkami (np. za pomocą iDeal bądź Bancontact) i kupować waluty. Oprócz Obyte, w Bitladon czeka na Ciebie ponad 200 innych cyfrowych walut! Sam decydujesz, którą z nich kupisz i w jaki sposób będziesz ją przechowywał. Waluty możesz przechowywać w prywatnym portfelu lub na naszych bezpiecznych serwerach offline. Nie musisz obawiać się również o bezpieczeństwo swoich danych – przetwarzać będziemy je z najwyższą starannością. Jeśli zdecydujesz się na wypłatę środków, wystarczy, że złożysz taką dyspozycję – już po chwili środki przekierowane zostaną na wskazany przez Ciebie rachunek.

Wykres Obyte

Kupuj waluty łatwo, szybko i bezpiecznie w Bitladon

Jeśli szukasz prostej w obsłudze, intuicyjnej i bezpiecznej giełdy kryptowalut online, Bitladon to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Nasza platforma dedykowana jest zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom, dlatego nie musisz posiadać doświadczenia, by móc w pełni z niej korzystać. Dużą wagę przywiązujemy również do bezpieczeństwa danych oraz transakcji. Wierzymy, że handel kryptowalutami może być łatwy i bezpieczny. Liczymy, że Ty również w to uwierzysz! 

Kup Gbyte w najlepszej cenie

W Bitladon możesz liczyć na łatwe i szybkie transakcje oraz najlepsze ceny. Jeśli chcesz kupić Tether lub Gbyte, kurs – zawsze aktualny – w prosty sposób sprawdzisz na naszej stronie. W podjęciu decyzji o inwestycji pomogą Ci również wykresy, z których dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości. Jeżeli nie masz czasu na to, aby monitorować kurs na bieżąco, możesz zasilić swój portfel Obyte automatycznie – wystarczy, że skonfigurujesz automatyczną transakcję w naszym serwisie. Zachęcamy Cię również do skorzystania z funkcjonalności, dzięki którym zwiększysz swoje zyski z handlu kryptowalutami. O jakich funkcjonalnościach mowa? Przede wszystkim o funkcjo “dowolna za dowolną”. Polega ona na wymianie jednej waluty na inną – w ten sposób zaoszczędzisz aż połowę kosztów transakcji. 

Poproś o pomoc ekspertów z Bitladon

Kurs Obyte jest odpowiedni, ale Ty wciąż się wahasz i masz wątpliwości? Jeśli tak, koniecznie zajrzyj do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami i przeczytaj instrukcje. Polecamy Ci również kontakt z naszymi ekspertami z działu pomocy technicznej. Możesz wysłać nam wiadomość e-mail, porozmawiać z nami na czacie lub zadzwonić na naszą infolinię. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.