Menu Moje konto

Nxt

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,01029
-3.28%24H

Kup walutę NXT za pośrednictwem SEPA

Kupuj i sprzedawaj kryptowalutę NXT w Bitladon. Jeśli zdecydujesz się zainwestować w walutę NXT, Ethereum lub inne kryptowaluty na naszej platformie, zdziwisz się, jak bardzo handel walutami może być prosty! To zasługa m.in. nowoczesnych metod płatności, takich jak SEPA. Dzięki niej transakcje realizowane są błyskawicznie, a Ty nie czekasz na zaksięgowanie środków. Nasza platforma jest prosta w obsłudze i nie wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej – to odpowiedni wybór również dla osób początkujących, które chcą wejść do świata handlu kryptowalutami i po raz pierwszy kupić NXT bądź inną walutę. 

Wykres Nxt

NXT, kryptowaluta drugiej generacji

NXT należy do drugiej generacji kryptowalut, której nie dotyczą ograniczenia Bitcoin. Walutę można uznać za kompletny system monetarny i w ten sposób zostanie on rozszerzony. Twórcy waluty dedykowali ją nie tylko do dokonywania płatności, ale także jako moduł wymiany aktywów, inteligentne umowy, system komunikatów i rynek. Nxt nie jest więc altcoinem – jest zbudowany całkowicie od podstaw.

Działanie przyjazne dla użytkownika

Użytkownicy platformy Bitladon doceniają ją m.in. za funkcję „dowolna za dowolną”, która oznacza, że możesz wymieniać walutę NXT na inną – dowolną. Ponadto korzystając z tej funkcji możesz zaoszczędzić połowę kosztów transakcji! Na naszej stronie w każdej chwili możesz także sprawdzić, ile kosztuje NXT. Kurs waluty aktualizujemy na bieżąco! To nie wszystko – polecamy Ci również zerknięcie na wykresy, z których dowiesz się, jak na przestrzeni ostatnich miesięcy kształtowały się ceny NXT. Cena waluty zawiera już wszystkie opłaty, więc nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek. 

Zacznij od Bitladon

Chcesz utworzyć konto w Bitladon, ale jesteś początkujący? Nic nie szkodzi – w mig zrozumiesz, jak działa nasza platforma. Możesz wybrać, czy zakładasz konto prywatne, czy biznesowe. Niezależnie od tego, które wybierzesz, już po chwili poddamy je weryfikacji, byś mógł zasilić je środkami i kupić dowolną ilość jednostek NXT. By transakcje realizowane były jeszcze szybciej, połącz swoje konto z rachunkiem bankowym za pomocą iDeal lub wykonując przelew. Zakupione waluty możesz przechowywać na naszym bezpiecznym serwerze offline w prywatnym portfelu – decyzja należy do Ciebie! Twoje dane przetwarzać będziemy zgodnie z wytycznymi AVG. Życzymy wielu sukcesów handlowych!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.