Menu Moje konto

Nuls

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,26401
-1.42%24H

Kupuj i sprzedawaj Nuls w prosty i bezpieczny sposób

W Bitladon bezpieczeństwo i przejrzystość są najważniejsze. Nasza platforma oferuje początkującym i ekspertom w dziedzinie kryptowaluty możliwość rozpoczęcia działalności na – zdawałoby się trudnym – rynku walut cyfrowych.  Kupno i sprzedaż Nuls coin, XRP i innych walut nigdy nie były tak proste!

Wykres Nuls

Nuls, modułowy blockchain

Nuls jest postrzegany jako modułowy blockchain, który bardzo łatwo dostosować do swoich potrzeb. Składa się z mikrojądra i modułów funkcjonalnych. Oferują oneinteligentne kontrakty, mechanizm wielołańcuchowy i konsensus między łańcuchami. Celem Nuls jest przełamanie barier technicznych, które ma blockchain, zmniejszenie kosztów rozwoju i promowanie technologii blockchain w obszarze komercyjnym.

Zacznij handlować walutami w Bitladon

Chcesz rozpocząć handel cyfrowymi walutami? Zrób to z Bitladon! Utwórz swoje konto firmowe lub osobiste i poddaj je weryfikacji. Postaramy się, by potrwała ona nie dłużej niż godzinę! Po połączeniu rachunku bankowego ze swoim kontem, na przykład za pomocą iDeal, możesz kupować i sprzedawać nieograniczoną liczbę kryptowaluty Nuls, XRP i innych, spośród dostępnych na naszej stronie. Korzystamy z szybkich metod płatności, abyś mógł jak najszybciej czerpać korzyści ze swych inwestycji. Dane, które podasz w czasie weryfikacji, są przetwarzane z najwyższą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Zachęcamy Cię do korzystania z naszej funkcji “dowolna za dowolną” – dzięki niej, możesz w prosty sposób wymieniać Nuls na inną walutę. Jednocześnie zaoszczędzisz połowę kosztów transakcji. Nasz interfejs jest prosty, a obsługa zawsze gotowa, by Ci pomóc. jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, odwiedź naszą sekcję FAQ i przeczytaj instrukcje. Sprawdź również naszą stronę z wiadomościami, aby uzyskać ciekawe informacje na temat rynku kryptowalut.

Kupuj waluty w najlepszej cenie

Tym, co wyróżnia Bitladon, są przejrzyste ceny i jasne zasady. Chcesz kupić Nuls? Kryptowaluta kosztuje dokładnie tyle, ile widzisz na stronie! Podana cena zawiera już wszelkie opłaty, a Ty nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek. Przed podjęciem decyzji o inwestycji, warto również sprawdzić wykres Nuls, z którego dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Deposit euro

Enter the desired amount:

Transaction fee will be deducted of the given amount.

iDeal
Costs: € 0,00
Bancontact
Costs: 1.1%
SEPA
Costs: € 0,00
Giropay
Costs: 2%
Sofort
Costs: 2%
Manual transfer: This week you can still deposit a maximum of . Minimal deposit is € 10,-.

Our bank account number (IBAN):
NL08 BUNQ 2291 5794 28

In the name of:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Description (client number):


We process desposited euro directly. Keep in mind that a manual transfer may take one business day.