Menu Moje konto

Nuls

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,20862892
-5.19%24H

Kupuj i sprzedawaj Nuls w prosty i bezpieczny sposób

W Bitladon bezpieczeństwo i przejrzystość są najważniejsze. Nasza platforma oferuje początkującym i ekspertom w dziedzinie kryptowaluty możliwość rozpoczęcia działalności na – zdawałoby się trudnym – rynku walut cyfrowych.  Kupno i sprzedaż Nuls coin, XRP i innych walut nigdy nie były tak proste!

Wykres Nuls

Nuls, modułowy blockchain

Nuls jest postrzegany jako modułowy blockchain, który bardzo łatwo dostosować do swoich potrzeb. Składa się z mikrojądra i modułów funkcjonalnych. Oferują oneinteligentne kontrakty, mechanizm wielołańcuchowy i konsensus między łańcuchami. Celem Nuls jest przełamanie barier technicznych, które ma blockchain, zmniejszenie kosztów rozwoju i promowanie technologii blockchain w obszarze komercyjnym.

Zacznij handlować walutami w Bitladon

Chcesz rozpocząć handel cyfrowymi walutami? Zrób to z Bitladon! Utwórz swoje konto firmowe lub osobiste i poddaj je weryfikacji. Postaramy się, by potrwała ona nie dłużej niż godzinę! Po połączeniu rachunku bankowego ze swoim kontem, na przykład za pomocą iDeal, możesz kupować i sprzedawać nieograniczoną liczbę kryptowaluty Nuls, XRP i innych, spośród dostępnych na naszej stronie. Korzystamy z szybkich metod płatności, abyś mógł jak najszybciej czerpać korzyści ze swych inwestycji. Dane, które podasz w czasie weryfikacji, są przetwarzane z najwyższą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Zachęcamy Cię do korzystania z naszej funkcji “dowolna za dowolną” – dzięki niej, możesz w prosty sposób wymieniać Nuls na inną walutę. Jednocześnie zaoszczędzisz połowę kosztów transakcji. Nasz interfejs jest prosty, a obsługa zawsze gotowa, by Ci pomóc. jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, odwiedź naszą sekcję FAQ i przeczytaj instrukcje. Sprawdź również naszą stronę z wiadomościami, aby uzyskać ciekawe informacje na temat rynku kryptowalut.

Kupuj waluty w najlepszej cenie

Tym, co wyróżnia Bitladon, są przejrzyste ceny i jasne zasady. Chcesz kupić Nuls? Kryptowaluta kosztuje dokładnie tyle, ile widzisz na stronie! Podana cena zawiera już wszelkie opłaty, a Ty nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek. Przed podjęciem decyzji o inwestycji, warto również sprawdzić wykres Nuls, z którego dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.