Menu Moje konto

Nucleus Vision

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,00265907
16.99%24H

Kupno i sprzedaż NCASH

Chcesz kupić NCASH w dobrej cenie? Zapraszamy do zakupu cyfrowej waluty w Bitladon! Podobnie jak twórcy Ncash uważamy, że handel walutami może być łatwy, bezpieczny i szybki. Nasza platforma zaprojektowana została w taki sposób, aby zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy mogli łatwo kupować i sprzedawać Nucleus Vision oraz inne kryptowaluty.

Wykres Nucleus Vision

O Nucleus Vision - NCASH

Nucleus Vision Coin to waluta, która powstała w 2014 roku. Jej twórcom przyświeca wizja długoterminowego połączenia świata z urządzeniami IoT. Aby to osiągnąć, należy pracować małymi krokami. Z tego względu, waluta obecnie koncentruje się na rynku detalicznym. Chce pomóc mu w uzyskaniu lepszego wglądu w zachowania konsumentów i połączyć z nim system nagród za pośrednictwem własnej waluty.

Zacznij od Bitladon już dziś

Gotowy, aby zacząć handlować walutami? Pierwszym, co musisz zrobić, jest utworzenie konta osobistego lub biznesowego. By w pełni korzystać z naszej platformy, wykonaj kilka prostych kroków: zweryfikuj swą tożsamość i połącz konto z rachunkiem bankowym. Możesz zrobić to za pośrednictwem iDeal lub Bancontact. Dzięki weryfikacji, bez ograniczeń będziesz mógł kupować oraz sprzedawać Nucleus Vision, Tether i inne waluty. Handlując nimi w Bitladon, nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swych danych – przetwarzamy je zgodnie z wytycznymi AVG. Naszym użytkownikom udostępniamy funkcję “dowolna za dowolną”, która pozwala na wymianę jednej waluty na inną, a co za tym idzie – na zaoszczędzenie połowy kosztów transakcji. 

Nie jesteś pewien, którą walutę wybrać?

Być może nadal masz wątpliwości, czy zainwestować w NCASH coin, XRP czy inną walutę oferowaną w Bitladon. Nim podejmiesz decyzję, koniecznie sprawdź naszą stronę z informacjami oraz newsami, które rozwieją Twoje wątpliwości. Tym, co przemawia na rzecz inwestycji w NCASH, są m.in. odsetki – u nas to aż 3 procent rocznie! Czy znasz inny sposób, aby uzyskać tak wysoką stopę zwrotu? Przeciętny depozyt bankowy oferuje obecnie zysk na znacznie niższym poziomie. 

Uzyskaj wsparcie

Chcąc zacząć handlować walutami w Bitladon, możesz potrzebować więcej informacji lub uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. W takiej sytuacji zachęcamy Cię do lektury sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami na naszej stronie. Warto również przeczytać instrukcje. Jeśli nie znajdziesz w nich odpowiedzi, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Z przyjemnością Ci pomożemy!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.