Menu Moje konto

Nucleus Vision

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,00031
-6.06%24H

Kupno i sprzedaż NCASH

Chcesz kupić NCASH w dobrej cenie? Zapraszamy do zakupu waluty w Bitladon! Podobnie jak twórcy Ncash uważamy, że handel walutami może być łatwy, bezpieczny i szybki. Nasza platforma zaprojektowana została w taki sposób, aby zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy mogli łatwo kupować i sprzedawać Nucleus Vision oraz inne kryptowaluty.

Wykres Nucleus Vision

O Nucleus Vision - NCASH

Nucleus Vision Coin to waluta, która powstała w 2014 roku. Jej twórcom przyświeca wizja długoterminowego połączenia świata z urządzeniami IoT. Aby to osiągnąć, należy pracować małymi krokami. Z tego względu, waluta obecnie koncentruje się na rynku detalicznym. Chce pomóc mu w uzyskaniu lepszego wglądu w zachowania konsumentów i połączyć z nim system nagród za pośrednictwem własnej waluty.

Zacznij od Bitladon już dziś

Gotowy, aby zacząć handlować walutami? Pierwszym, co musisz zrobić, jest utworzenie konta osobistego lub biznesowego. By w pełni korzystać z naszej platformy, wykonaj kilka prostych kroków: zweryfikuj swą tożsamość i połącz konto z rachunkiem bankowym. Możesz zrobić to za pośrednictwem iDeal lub Bancontact. Dzięki weryfikacji, bez ograniczeń będziesz mógł kupować oraz sprzedawać Nucleus Vision, Tether i inne waluty. Handlując nimi w Bitladon, nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swych danych – przetwarzamy je zgodnie z wytycznymi AVG. Naszym użytkownikom udostępniamy funkcję “dowolna za dowolną”, która pozwala na wymianę jednej waluty na inną, a co za tym idzie – na zaoszczędzenie połowy kosztów transakcji.

Nie jesteś pewien, którą walutę wybrać?

Być może nadal masz wątpliwości, czy zainwestować w NCASH coin czy inną walutę oferowaną w Bitladon. Nim podejmiesz decyzję, koniecznie sprawdź naszą stronę z informacjami oraz newsami, które rozwieją Twoje wątpliwości. Tym, co przemawia na rzecz inwestycji w NCASH, są m.in. odsetki – u nas to aż 3 procent rocznie! Czy znasz inny sposób, aby uzyskać tak wysoką stopę zwrotu? Przeciętny depozyt bankowy oferuje obecnie zysk na znacznie niższym poziomie.

Uzyskaj wsparcie

Chcąc zacząć handlować walutami w Bitladon, możesz potrzebować więcej informacji lub uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. W takiej sytuacji zachęcamy Cię do lektury sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami na naszej stronie. Warto również przeczytać instrukcje. Jeśli nie znajdziesz w nich odpowiedzi, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Z przyjemnością Ci pomożemy!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.