Menu Moje konto

Nimiq

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,00326185
6.53%24H

Nimiq co to za waluta

Nimiq (NIM) to waluta opisywana jako technologia blockchain zainspirowana Bitcoinem, ale – w przeciwieństwie do niego – zaprojektowana dla przeglądarek. Zaimplementowane w Rust i JavaScript, Nimiq koncentruje się na ułatwieniu programistom tworzenia aplikacji. Twórcy projektu przekonują, że tylko 3 linie kodu mogą łączyć dowolną aplikację internetową bezpośrednio z blockchainem, dzięki czemu jest on dostępny dla firm i projektów internetowych. Nimiq nie potrzebuje zewnętrznego węzła do wysyłania transakcji bezpośrednio z przeglądarki, co teoretycznie zwiększyłoby łatwość obsługi bez uszczerbku dla decentralizacji i odporności na cenzurę.

Wykres Nimiq

Kupuj i sprzedawaj Nimiq coin w najlepszej cenie</h2>

Bitladon to prosta w obsłudze i świetnie zorganizowana platforma, na której kupisz i sprzedaż ponad 200 różnych walut, takich jak Nimiq, Bitcoin! Oprócz aktualnego kursu, możesz za jej pośrednictwem sprawdzić, jak kształtowały się ceny walut na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy oraz w ciągu minionych 24 godzin. Wszystkie podane na stronie ceny zawierają już koszty transakcji, więc nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek. Dokładnie wiesz, ile zapłacisz za NIM, Tether, czy inną walutę. Gdy zdecydujesz się za zakup NIM, cena, którą widzisz na stronie będzie obowiązująca. By ją obniżyć, zostań naszym stałym klientem – przyznamy Ci wówczas korzystny rabat. Możesz również zaoszczędzić połowę kosztów transakcji wymieniając jedną walutę na inną, dzięki naszej funkcji “dowolna za dowolną”. Jeśli nie masz czasu, aby monitorować kursy walut, skonfiguruj automatyczną transakcję i kup walutę w ustalonej, odpowiadającej Ci cenie. Gdy będziesz chciał wypłacić zgromadzone na swoim koncie środki, wystarczy, że złożysz dyspozycję, a błyskawicznie przekierujemy je na wskazany rachunek. 

Konto główne Bitcoin

Aby móc handlować na naszej platformie  bez ograniczeń, musisz utworzyć konto biznesowe lub osobiste. Podczas weryfikacji będziesz mógł połączyć je z rachunkiem bankowym za pośrednictwem iDeal. Możesz również dokonać tradycyjnego przelewu. Twoje dane przetwarzać będziemy zgodnie z wytycznymi AVG. Możesz zarządzać swoimi monetami we własnym portfelu NIM lub umieścić je na naszym serwerze offline. Decyzja należy do Ciebie!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.