Menu Moje konto

NEO

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 11,6399352
1.89%24H

Kup Neo w uczciwej cenie

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł w prosty sposób kupować i sprzedawać kryptowaluty? A może chciałbyś w każdej chwili móc sprawdzić aktualny kurs NEO? Bitladon to idealne miejsce dla Ciebie! Na naszej platformie możesz kupować i sprzedawać Neo oraz ponad 200 innych walut. Wystarczy, że utworzysz swoje konto i poddasz je weryfikacji – już po chwili będziesz mógł rozpocząć handel! Nasza strona internetowa pozwala na bieżąco monitorować ceny walut, dzięki czemu o każdej porze dni i nocy możesz zweryfikować, ile kosztuje NEO, Tether i inne waluty. Na podstawie kursów oraz wykresów dostępnych na stronie, bez trudu podejmiesz decyzję o inwestycji. Handel kryptowalutami jeszcze nigdy nie był tak prosty! Zakupione waluty od razu widoczne będą na Twoim koncie. 

Wykres NEO

Rób co chcesz: kupuj lub sprzedawaj Neo lub inne waluty</h2>

W Bitladon staramy się, aby inwestowanie w kryptowaluty było tak łatwe i bezpieczne, jak tylko to możliwe. To od Ciebie zależy, czy zatrzymasz walutę na swoim koncie, czy też przekierujesz ją w inne miejsce. Wybór należy do Ciebie! Nim podejmiesz decyzję o inwestycji, sprawdź waluty, które oferujemy. Te, które zakupisz, będą bezpiecznie przechowywane w portfelach sprzętowych offline. Możesz również zdecydować o przechowywaniu ich we własnym portfelu. Rozpoczęcie pracy na naszej platformie jest bardzo łatwe. By zacząć kupować i sprzedawać NEO, Bitcoin lub inne kryptowaluty, zasil swoje konto środkami. Już po chwili będziesz mógł zdecydować, jak je wykorzystać i którą walutę kupić! Może wybierzesz właśnie Neo? Kryptowaluta czeka na naszej stronie! Jeśli aktualna cena Neo wydaje Ci się odpowiednia, utwórz swoje konto i rozpocznij handel. 

Potrzebujesz pomocy?

Choć nasza firma zarejestrowana jest w Holandii, pomóc możesz uzyskać zarówno w języku angielskim, jak i holenderskim! Możesz się z nami skontaktować, dzwoniąc pod numer +31 (0) 85 007 4844 w godzinach pracy biura w dni powszednie od 9:00 do 17:00. Możesz również wysłać nam e-mail lub porozmawiać z nami na na czacie. Zazwyczaj, w godzinach pracy, odpowiadamy w ciągu dwóch godzin! Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci w udanym inwestowaniu w Neo. Kryptowaluty i handel nimi będzie prostszy, gdy zajrzysz do naszej FAQ i przeczytasz instrukcje – serdecznie Cię do tego zachęcamy!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.