Menu Moje konto

NEO

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 6,62710
-0.02%24H

Kup Neo w uczciwej cenie

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł w prosty sposób kupować i sprzedawać kryptowaluty? A może chciałbyś w każdej chwili móc sprawdzić aktualny kurs NEO? Bitladon to idealne miejsce dla Ciebie! Na naszej platformie możesz kupować i sprzedawać Neo oraz ponad 200 innych walut. Wystarczy, że utworzysz swoje konto i poddasz je weryfikacji – już po chwili będziesz mógł rozpocząć handel! Nasza strona internetowa pozwala na bieżąco monitorować ceny walut, dzięki czemu o każdej porze dni i nocy możesz zweryfikować, ile kosztuje NEO, Tether i inne waluty. Na podstawie kursów oraz wykresów dostępnych na stronie, bez trudu podejmiesz decyzję o inwestycji. Handel kryptowalutami jeszcze nigdy nie był tak prosty! Zakupione waluty od razu widoczne będą na Twoim koncie. 

Wykres NEO

Rób co chcesz: kupuj lub sprzedawaj Neo lub inne waluty</h2>

W Bitladon staramy się, aby inwestowanie w kryptowaluty było tak łatwe i bezpieczne, jak tylko to możliwe. To od Ciebie zależy, czy zatrzymasz walutę na swoim koncie, czy też przekierujesz ją w inne miejsce. Wybór należy do Ciebie! Nim podejmiesz decyzję o inwestycji, sprawdź waluty, które oferujemy. Te, które zakupisz, będą bezpiecznie przechowywane w portfelach sprzętowych offline. Możesz również zdecydować o przechowywaniu ich we własnym portfelu. Rozpoczęcie pracy na naszej platformie jest bardzo łatwe. By zacząć kupować i sprzedawać NEO, Bitcoin lub inne kryptowaluty, zasil swoje konto środkami. Już po chwili będziesz mógł zdecydować, jak je wykorzystać i którą walutę kupić! Może wybierzesz właśnie Neo? Kryptowaluta czeka na naszej stronie! Jeśli aktualna cena Neo wydaje Ci się odpowiednia, utwórz swoje konto i rozpocznij handel. 

Potrzebujesz pomocy?

Choć nasza firma zarejestrowana jest w Holandii, pomóc możesz uzyskać zarówno w języku angielskim, jak i holenderskim! Możesz się z nami skontaktować, dzwoniąc pod numer +31 (0) 85 007 4844 w godzinach pracy biura w dni powszednie od 9:00 do 17:00. Możesz również wysłać nam e-mail lub porozmawiać z nami na na czacie. Zazwyczaj, w godzinach pracy, odpowiadamy w ciągu dwóch godzin! Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci w udanym inwestowaniu w Neo. Kryptowaluty i handel nimi będzie prostszy, gdy zajrzysz do naszej FAQ i przeczytasz instrukcje – serdecznie Cię do tego zachęcamy!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.