Menu Moje konto

NEM

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,04113241
4.62%24H

Wejdź do świata handlu kryptowalutami i kup NEM w najlepszej cenie

Chcesz zacząć handlować kryptowalutami i dokonać pierwszej transakcji zakupu XEM? Kryptowaluta w Bitladon dostępna jest w najlepszej cenie! Co więcej, za pośrednictwem naszej strony kupisz nie tylko NEM (XEM), ale także inne waluty. Podobnie, jak NEM, kurs innych walut zawsze jest aktualny. Dzięki temu z łatwością podejmiesz decyzję, w którą walutę w danym momencie najbardziej opłaca się zainwestować. Decyzja należy do Ciebie! My umożliwiamy Ci bieżące przeglądanie wszystkich dostępnych walut. Za pośrednictwem giełdy Bitladon kupisz je w prosty sposób, który z pewnością nie sprawi trudności nawet najbardziej początkującym osobom. Jesteś ciekaw, od czego rozpocząć swoją przygodę z handlem walutami i jak kupić bądź sprzedać NEM (XEM) Bitcoin lub dowolną inną walutę? Tego dowiesz się w dalszej części artykułu!

Wykres NEM

Kupuj i sprzedawaj kryptowalutę NEM oraz inne w najlepszych cenach

W Bitladon w prosty sposób dokonasz kupna bądź sprzedaży walut takich jak XEM (NEM) czy Tron. By podjąć decyzję, wystarczy, że sprawdzisz aktualne kursy walut! Twoje środki będą bezpiecznie przechowywane w kilku portfelach sprzętowych / offline. Jeśli złożysz dyspozycję, przekierujemy do Twojego własnego portfela. W Bitladon nie nie musisz obawiać się dodatkowych opłat – walutę NEM kupujesz w cenie, która jest podana na stronie. Zawiera ona już 2-proc. opłatę, którą możesz obniżyć do 1,75-proc. Jak to zrobić? Odpowiedź jest prosta – zostać naszym stałym klientem! Zasada jest prosta – im więcej handlujesz, tym większy otrzymujesz rabat! Wypłata środków odbywa się szybko i bezpiecznie.

Czy masz jakieś pytania?

Jesteśmy tutaj po to, aby Ci pomóc, dlatego skontaktuj się z nami w razie pytań lub wątpliwości. Sprawdź również nasze FAQ lub przeczytaj instrukcje – znajdziesz tam wiele cennych, przydatnych informacji. Wciąż masz jakieś pytania? Nasz dział pomocy technicznej jest dostępny w dni powszednie między godziną 9:00 a 17:00, więc zadzwoń bądź wyślij nam wiadomość przez WhatsApp lub na numer +31 (0) 85 007 4844. Możesz także wysłać do nas wiadomość e-mail. W godzinach pracy, zazwyczaj odpowiadamy na wiadomości e-mail w ciągu dwóch godzin. Zapraszamy również do kontaktu przez czat na naszej stronie.  Z przyjemnością pomożemy Ci rozwiązać każdy problem! 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.