Menu Moje konto

NEM

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,20605
10.21%24H

Wejdź do świata handlu kryptowalutami i kup NEM w najlepszej cenie

Chcesz zacząć handlować kryptowalutami i dokonać pierwszej transakcji zakupu XEM? Kryptowaluta w Bitladon dostępna jest w najlepszej cenie! Co więcej, za pośrednictwem naszej strony kupisz nie tylko NEM (XEM), ale także inne waluty. Podobnie, jak NEM, kurs innych walut zawsze jest aktualny. Dzięki temu z łatwością podejmiesz decyzję, w którą walutę w danym momencie najbardziej opłaca się zainwestować. Decyzja należy do Ciebie! My umożliwiamy Ci bieżące przeglądanie wszystkich dostępnych walut. Za pośrednictwem giełdy Bitladon kupisz je w prosty sposób, który z pewnością nie sprawi trudności nawet najbardziej początkującym osobom. Jesteś ciekaw, od czego rozpocząć swoją przygodę z handlem walutami i jak kupić bądź sprzedać NEM (XEM) Bitcoin lub dowolną inną walutę? Tego dowiesz się w dalszej części artykułu!

Wykres NEM

Kupuj i sprzedawaj kryptowalutę NEM oraz inne w najlepszych cenach

W Bitladon w prosty sposób dokonasz kupna bądź sprzedaży walut takich jak XEM (NEM) czy Tron. By podjąć decyzję, wystarczy, że sprawdzisz aktualne kursy walut! Twoje środki będą bezpiecznie przechowywane w kilku portfelach sprzętowych / offline. Jeśli złożysz dyspozycję, przekierujemy do Twojego własnego portfela. W Bitladon nie nie musisz obawiać się dodatkowych opłat – walutę NEM kupujesz w cenie, która jest podana na stronie. Zawiera ona już 2-proc. opłatę, którą możesz obniżyć do 1,75-proc. Jak to zrobić? Odpowiedź jest prosta – zostać naszym stałym klientem! Zasada jest prosta – im więcej handlujesz, tym większy otrzymujesz rabat! Wypłata środków odbywa się szybko i bezpiecznie.

Czy masz jakieś pytania?

Jesteśmy tutaj po to, aby Ci pomóc, dlatego skontaktuj się z nami w razie pytań lub wątpliwości. Sprawdź również nasze FAQ lub przeczytaj instrukcje – znajdziesz tam wiele cennych, przydatnych informacji. Wciąż masz jakieś pytania? Nasz dział pomocy technicznej jest dostępny w dni powszednie między godziną 9:00 a 17:00, więc zadzwoń bądź wyślij nam wiadomość przez WhatsApp lub na numer +31 (0) 85 007 4844. Możesz także wysłać do nas wiadomość e-mail. W godzinach pracy, zazwyczaj odpowiadamy na wiadomości e-mail w ciągu dwóch godzin. Zapraszamy również do kontaktu przez czat na naszej stronie.  Z przyjemnością pomożemy Ci rozwiązać każdy problem! 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Deposit euro

Enter the desired amount:

Transaction fee will be deducted of the given amount.

iDeal
Costs: € 0,00
Bancontact
Costs: 1.1%
SEPA
Costs: € 0,00
Giropay
Costs: 2%
Sofort
Costs: 2%
Manual transfer: This week you can still deposit a maximum of . Minimal deposit is € 10,-.

Our bank account number (IBAN):
NL08 BUNQ 2291 5794 28

In the name of:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Description (client number):


We process desposited euro directly. Keep in mind that a manual transfer may take one business day.