Menu Moje konto

Nebulas

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,35415472
1.73%24H

Zacznij inwestować w kryptowaluty w Bitladon

Nie wiesz od czego zacząć handel kryptowalutami? Zacznij od utworzenia swojego konta użytkownika w Bitladon! Możesz utworzyć konto prywatne lub biznesowe – decyzja należy do Ciebie! Każde z nich pozwoli Ci kupować i sprzedawać NAS, XRP oraz inne waluty. Nie musisz posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej i doświadczenia. Naszą platformę opracowaliśmy w taki sposób, by każdy, nawet osoby początkujące, mogły bez przeszkód wejść do świata handlu kryptowalutami. 

Wykres Nebulas

Utwórz i zweryfikuj konto użytkownika

Jeśli podjąłeś decyzję o inwestycji w Nebulas lub Bitcoin musisz utworzyć swoje konto i poddać je weryfikacji. Potrwa ona nie więcej niż godzinę, a jej przeprowadzenie pozwoli Ci niemal bez ograniczeń handlować walutami. W przeciwnym wypadku obowiązywać Cię będzie tygodniowy limit transakcji do kwoty 100 euro. Dane, które podasz w czasie weryfikacji przetwarzane będą z najwyższą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Swoje konto połączysz z rachunkiem bankowym za pomocą nowoczesnych metod płatności, np. iDeal lub Bancontact. Gdy zasilisz je środkami, niemal od razu będziesz mógł wykorzystać je na zakup waluty Nebulas. Kryptowaluta jest jednak tylko jedną z wielu dostępnych na naszej platformie – sprawdź pozostałe opcje! 

Sprawdź aktualny kurs Nebulas

Chcesz w jak najlepszej cenie kupić NAS? Kurs waluty znajdziesz na naszej stronie. Oprócz niego warto spojrzeć również na wykresy, które przedstawiają ceny waluty obowiązujące na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy. Na podstawie tych danych jesteś w stanie ocenić, czy dany moment jest odpowiedni na zakup bądź sprzedaż waluty. A może nie masz czasu, aby na bieżąco sprawdzać, jak kształtuje się cena Nebulas? Nie szkodzi – w naszej platformie możesz skonfigurować automatyczną transakcję i kupić walutę w momencie, gdy jej wartość odpowiadać będzie Twoim oczekiwaniom. Jeżeli zależy Ci na oszczędności, zostań naszym stałym klientem – przyznamy Ci wówczas korzystny rabat. Zaoszczędzisz również korzystając z naszej funkcji “dowolna za dowolną”, a więc wymieniając walutę na inną, dostępną w naszej ofercie. 

Poproś o pomoc ekspertów

By Twoje początki w świecie handlu kryptowalutami były jak najprostsze, stworzyliśmy specjalną bazę wiedzy, instrukcje oraz sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami. Liczymy, że znajdziesz w nich wszystkie potrzebne informacje! Jeśli jednak tak się nie stanie i będziesz mieć jakieś pytania lub wątpliwości, poproś o pomoc ekspertów z naszego działu pomocy technicznej. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc i ułatwić Ci korzystanie z naszej platformy!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.