Menu Moje konto

Neblio

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,97920020
2.58%24H

Kupuj walutę Neblio szybko i bezpiecznie za pośrednictwem iDeal

Serdecznie zapraszamy do korzystania z Bitladon – prostej w obsłudze platformy handlu kryptowalutami. Zaprojektowaliśmy ją w taki sposób, aby idealnie nadawała się dla osób doświadczonych oraz początkujących, które dopiero poznają świat handlu walutami. Kupno Neblio coin, Tether i innych walut odbywa się przez szybkie, nowoczesne metody płatności, np. iDeal. Dzięki nim w prosty sposób połączysz swoje konto z rachunkiem bankowym. 

Wykres Neblio

Co musisz wiedzieć o walucie Neblio?

Neblio to platforma, która służy do tworzenia oraz dystrybucji zdecentralizowanych aplikacji, a więc tzw. dapps’ów. Jej twórcom zależy na tym, aby maksymalnie upraszczać i przyspieszać rozwój zdecentralizowanych aplikacji. W swoim działaniu waluta przypomina sieć blockchain, którą znamy np. z Bitcoina. Dane zapisywane są w specjalnych API i skutecznie chronione są przed nieautoryzowanym dostępem.

Utwórz konto

Aby zacząć handel Nebl na Bitladon, musisz utworzyć konto biznesowe lub osobiste. Od jego posiadania dzieli Cię zaledwie kilka kroków! Gdy konto zostanie utworzone, poddamy je szybkiej weryfikacji. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo danych, które podasz, by ją przeprowadzić – wszystkie przetwarzamy zgodnie z wytycznymi AVG. Po weryfikacji będziesz mógł kupować i sprzedawać nieograniczoną liczbę jednostek kryptowalut Neblio, Bitcoin i innych. Zachęcamy Cię również z naszej funkcji “dowolna za dowolną”, dzięki której możesz wymienić jedną walutę na inną, tym samym oszczędzając połowę kosztów transakcji. Te zaś są na naszej platformie całkowicie przejrzyste, wliczone w cenę każdej waluty, którą widzisz na stronie. Nie obawiaj się przykrych niespodzianek – zawsze będziesz wiedział, ile zapłacisz kupując walutę. Zakupione waluty możesz przechowywać w portfelu Neblio lub na naszym serwerze offline.

Stabilne monety

Oprócz monety Neblio, Bitladon oferuje również stabilne waluty. Zapewniamy 3-procentową stopę zwrotu w skali roku! Oznacza to zdecydowanie większy zysk, niż mogą dać Ci depozyty bankowe.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.