Menu Moje konto

NavCoin

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,62627
-3.44%24H

Kupno i sprzedaż NavCoin oraz innych walut

Decydując się na zakup NAV w Bitladon, zyskujesz możliwość łatwej i szybkiej inwestycji. Jednocześnie, dzięki funkcji “dowolna za dowolną”, w każdej chwili będziesz mógł wymienić walutę na inną, np. Litecoin, czy Tether. W ten sposób aż o połowę zredukujesz koszty transakcji. Dzięki nowoczesnym systemom płatności, będziesz mógł szybko dokonywać wypłat ze swojego konta oraz zasilać je środkami. Gotów, aby zainwestować w NavCoin bądź inną walutę? Serdecznie zapraszamy!

Wykres NavCoin

Czym jest NavCoin (NAV)?

NavCoin opiera się na kodzie Bitcoin. Bitcoin jest anonimowy, ale nie prywatny. To odróżnia go od waluty NavCoin, która jest prywatna. Waluta pojawiła się w 2014 roku i była jedną z pierwszych, które chciały rozwiązać ten problem. NavCoin stosuje zasadę Proof of Stake, a więc jest walutą energooszczędną. Oznacza to, że posiada wszystkie zalety Bitcoin, a jednocześnie oferuje dodatkowe korzyści, np. szybsze transakcje (około 30 sekund), opcjonalne płatności prywatne i możliwość uzyskania rocznego zwrotu w wysokości 5%.

Utwórz konto w Bitladon

Aby w pełni korzystać z możliwości, jakie daje nasza platforma, konieczne jest utworzenie w Bitladon swojego konta. Po jego weryfikacji nie będzie Cię obowiązywać limit transakcji i bez ograniczeń będziesz mógł kupować oraz sprzedawać NavCoin i inne waluty. Weryfikacja zwykle zajmuje godzinę, a za pomocą iDeal możesz w prosty sposób połączyć swoje konto z rachunkiem bankowym. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoich danych –  będziemy przetwarzać je z największą ostrożnością, zgodnie z wytycznymi AVG. Chcesz kupić w Bitladon walutę NavCoin? Cena zawierać będzie już wszelkie koszty! 

Masz pytanie? Zadaj je ekspertom! 

Po utworzeniu konta w Bitladon, zajrzyj na naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami i przeczytaj instrukcj. Polecamy Ci również lekturę naszej bazy wiedzy, w której znajdziesz wiele cennych informacji oraz wskazówek. Jeśli masz jakieś pytania, np. dotyczące zasilenia NavCoin portfela bądź funkcjonowania platformy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty, czatu lub telefonu. Pytania nic nie kosztują, dlatego nie wahaj się je zadać – z przyjemnością na nie odpowiemy! 

 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.