Menu Moje konto

Nano

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,70127786
0.07%24H

Sprawdź aktualną cenę Nano w Bitladon

Chcesz wejść do świata handlu kryptowalutami? Sprawdź aktualną cenę krypto Nano na stronie Bitladon.pl! Oferujemy nie tylko Nano, ale też inne waluty w najlepszych cenach, a ich zakup przebiega łatwo, szybko i sprawnie. Nasza platforma zaprojektowana została w taki sposób, aby każdy mógł z niej korzystać, zarówno osoby początkujące, jak i doświadczeni traderzy. Nie masz umiejętności technicznych lub wiedzy na temat handlu walutami? Nic nie szkodzi – nauczymy Cię wszystkiego!

Wykres Nano

Początki prostsze niż myślisz

Aby rozpocząć handel kryptowalutami na stronie Bitladon, nie musisz przeprowadzać czasochłonnych procedur – wystarczy, że założysz swoje konto osobiste bądź biznesowe i poddasz je błyskawicznej weryfikacji. Już po chwili będziesz mógł zasilić swoje konto euro za pomocą wybranej metody płatności, np. iDeal. Nie obawiaj się o bezpieczeństwo podanych w czasie weryfikacji danych – przetwarzamy je zgodnie z wytycznymi RODO i AVG. Zakupione waluty możesz przechowywać na naszych bezpiecznych serwerach offline lub we własnym portfelu – decyzja należy do Ciebie! Gotów, aby kupić Nano Coin? Kurs waluty (zawsze aktualny!) znajdziesz na naszej stronie! Swój portfel Nano w każdej chwili będziesz mógł opróżnić i zainwestować środki w inną walutę.

Kupuj i sprzedawaj Nano w najlepszej cenie

W Bitladon waluty możesz kupować oraz sprzedawać w najlepszych cenach! Kurs Nano, który widzisz na stronie pokazuje ostateczną cenę, która zawiera wszelkie opłaty. Chcesz zmniejszyć ich wysokość? Zostań naszym stałym klientem! Możesz również wymieniać zakupioną walutę na inną, dowolną, oszczędzając tym samym połowę kosztów transakcji. A możesz zastanawiasz się, czy to odpowiedni moment na kupno bądź sprzedaż waluty? Z pomocą w podjęciu decyzji przyjdą Ci wykresy na naszej stronie, które ukazują procentowe spadki i wzrosty wartości waluty na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy oraz w ciągu minionej doby.

Uzyskaj wsparcie

Masz pytania lub wątpliwości dotyczące naszej platformy bądź transakcji kupna lub sprzedaży? Zajrzyj do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami, sprawdź bazę wiedzy oraz instrukcje. Jeśli nie znajdziesz tam informacji, których potrzebujesz, uzyskaj wsparcie kontaktując się z naszym działem pomocy technicznej. Napisz do nas wiadomość e-mail, skontaktuj się z nami na czacie lub zadzwoń na infolinię.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.