Menu Moje konto

Myriad

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,00179
-3.76%24H

Kup Myriadcoin teraz przez SEPA

Bitladon oferuje możliwość połączenia twojego konta w serwisie z rachunkiem bankowym za pomocą iDea lub innej, bezpiecznej metody płatnościl. Dzięki temu bardzo łatwo możesz kupować w naszym serwisie XMY, XRP i inne kryptowaluty. Korzystając z funkcji “dowolna za dowolną” możesz wymienić dowolną walutę na inną, oszczędzając tym samym połowę kosztów transakcji.

Wykres Myriad

Kupuj Myriad łatwo i szybko w Bitladon.pl!

Myriad to waluta wydana w lutym 2014 roku, która wykorzystuje obsługę 5 algorytmów, odpowiednich do eksploracji ASIC, GPU i CPU. Wykorzystanie tych różnych algorytmów ma na celu poprawę bezpieczeństwa i wytrzymanie tak zwanego ataku 51%, ponieważ do znalezienia różnych bloków potrzebna jest seria różnego rodzaju sprzętu.

Zacznij od Bitladon

Utwórz konto osobiste lub biznesowe w Bitladon i poproś o weryfikację. Już po chwili będziesz mógł kupować i sprzedawać nieograniczoną liczbę jednostek Myriadcoin (XMY), Ethereum i innych monet. Twoje dane przetwarzać będziemy z najwyższą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Ponadto Twoje środki będą bezpiecznie przechowywane na naszym serwerze offline. Możesz zarządzać swoimi kryptowalutami we własnym portfelu. Dla naszych stałych klientów możliwe jest również uzyskanie zniżki na te koszty. Istnieje jeszcze inny sposób, aby jak najwięcej zarobić na kupnie i sprzedaży Myriad coin. Cena waluty się zmienia, ale Ty nie musisz nieustannie jej monitorować – wystarczy, że skonfigurujesz automatyczną transakcję na naszej stronie. Wówczas kupisz bądź sprzedaż walutę w momencie, gdy osiągnie ona pożądaną cenę. 

Skorzystaj ze wsparcia ekspertów

Planujesz zakup waluty Myriadcoin, kurs jest korzystny, ale wciąż masz wątpliwości? Zajrzyj do naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami i przeczytaj instrukcje. Znajdziesz w nich wiele przydatnych informacji! Jeśli wciąż będziesz mieć wątpliwości, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej – z przyjemnością pomożemy Ci rozwiązać każdy problem! Możesz skontaktować się z nami na kilka sposobów: dzwoniąc na naszą infolinię, pisząc wiadomość na nasz adres e-mail lub rozpoczynając rozmowę na czacie. 


 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.