Menu Moje konto

Monero

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 134,549064
-5.18%24H

Zawsze handluj Monero w doskonałej cenie z Bitladon

Śledź cenę Monero lub XMR za pomocą giełdy walut Bitladon – kupuj i sprzedawaj zgromadzone środki za pomocą kilku prostych kliknięć. Nie czekaj – kup Monero w doskonałej cenie z Bitladon już dziś! Jeśli chcesz handlować i wymieniać kryptowaluty, Bitladon jest właściwym miejscem. Jesteśmy zaufaną firmą zarejestrowaną w Holandii, która oferuje ponad sto kryptowalut, takich jak Bitcoin i Monero. Giełda Bitladon dostępna jest dla każdego – nie musisz posiadać zaawansowanych umiejętności technicznych. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej i wypróbuj giełdę Bitladon jak najprędzej!

Please note: Monero is a privacy coin and can no longer be withdrawn or deposited due to stricter regulations.

Wykres Monero

Znajdź cenę Monero i trendy rynkowe w jednym spojrzeniu

Czy chcesz poznać aktualny kurs Monero? A może chcesz kupić lub sprzedać tą walutę w odpowiednim momencie? Jeśli skorzystasz z giełdy Bitladon, zawsze otrzymasz Monero i inne waluty w atrakcyjnej cenie. Na naszej dedykowanej platformie możesz łatwo śledzić wszelkie zmiany rynkowe, czy to ostatnie, czy te, które zachodziły na przestrzeni ostatnich miesięcy. W ten sposób możesz szybko sprawdzić, czy dany moment jest odpowiedni na zakup lub sprzedaż Monero. Wykres na stronie jest dostępny dla każdej kryptowaluty! Ponadto, na giełdzie Bitladon nigdy nie musisz obawiać się opłat dodatkowych – wszystkie są już wliczone w wyświetlaną cenę. Możesz nawet skonfigurować automatyczne zlecenia wymiany monet po osiągnięciu żądanej ceny. Dzięki Bitladon nie przegapisz najlepszego kursu!

Kupuj i sprzedawaj za pomocą kilku kliknięć

Na giełdzie Bitladon transakcje kupna i sprzedaży zrealizujesz za pomocą kilku kliknięć. Nasza platforma nie wymaga żadnych zaawansowanych umiejętności technicznych. Dokładamy wszelkich starań, aby chronić Twoje środki oferujemy szybką, ale dokładną weryfikację oraz uwierzytelnianie dwuskładnikowe Twojego konta. Wszystko, co musisz zrobić, to założyć własne konto i wpłacić na nie pieniądze. Następnie możesz od razu zacząć kupować Monero i inne waluty w atrakcyjnej cenie. Dzięki szybkim, zautomatyzowanym procesom, wszystkie kupione środki będą natychmiast widoczne na Twoim koncie. Gdy zlecisz ich wypłatę, niemal natychmiast zrealizujemy Twoje zlecenie. Dzięki temu będziesz bardzo szybko mógł czerpać zyski z doskonałej oferty, jaką zawarłeś kupując i sprzedając Monero.

Utwórz konto lub skontaktuj się z nami

Zacznij już dziś i kupuj kryptowalutę w doskonałej cenie z Bitladon. Utwórz konto osobiste lub biznesowe i uzyskaj weryfikację. Jeśli masz jakieś pytania, nasz zespół pomocy jest tutaj, aby Ci pomóc. Jeśli wyślesz nam wiadomość e-mail w dni powszednie, odpowiemy na nią w ciągu dwóch godzin. Możesz również z nami porozmawiać na czacie lub zadzwonić pod numer +31 (0) 85 007 4844. Zajrzyj na naszą stronę z często zadawanymi pytaniami i przeczytaj instrukcję – ona również zawiera ona odpowiedzi na wiele pytań.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.