Menu Moje konto

MonaCoin

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 1,09210
1.71%24H

Monitoruj kurs MonaCoin na bieżąco

Chcesz być na bieżąco z kursem waluty MonaCoin, znanej również jako MONA? Nie szukaj dalej! Bitladon oferuje dostęp do aktualnych wykresów cen i trendów dla ponad stu kryptowalut. Co więcej, nasza platforma umożliwia zakup oraz sprzedaż MonaCoin w atrakcyjnej cenie. Dowiedz się, jak to działa i utwórz konto już dziś, by kupować Mona. Kurs (zawsze aktualny!) znajdziesz na naszej stronie!

Wykres MonaCoin

Bezpiecznie kupuj i sprzedawaj MonaCoin w najlepszej cenie z Bitladon

Chcesz kupować i sprzedawać MonaCoin, Litecoin  i inne kryptowaluty, ale obawiasz się, że masz zbyt małe doświadczenie? Zacznij od Bitladon! U nas kupisz nie tylko Monacoin. Kryptowaluta jest tylko jedną z wielu, w które możesz zaopatrzyć się za pośrednictwem naszej platformy. Od czego zacząć? Przede wszystkim od założenia swojego konta i zasilenia go środkami za pomocą iDEAL, przelewu bankowego lub jednej z pozostałych dostępnych metod płatności. Gdy to zrobisz, niezwłocznie poddamy Twoje konto weryfikacji, a gdy jej proces się zakończy, będziesz mógł kupić za pośrednictwem Bitladon dowolną walutę, w tym MonaCoin. Kurs oraz wykres przedstawiający jego historyczne wzrosty oraz spadki, pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję. W Bitladon stawiamy nie tylko na przystępne ceny, ale także na bezpieczeństwo. Jesteśmy firmą zarejestrowaną w Holandii, zobowiązaną do przestrzegania wytycznych RODO. Dokładamy również wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoim środkom. Sam również możesz się o nie zatroszczyć – wystarczy, że zdecydujesz się na dwuskładnikowe uwierzytelnianie. 

Kupuj i sprzedawaj za pomocą kilku kliknięć

Dzięki Bitladon dostajesz to, co widzisz: świetne ceny MonaCoin oraz dziesiątki innych kryptowalut. Wszystkie te waluty w dowolnym momencie możesz zobaczyć na naszej stronie. Znajdziesz na niej nie tylko bieżącą cenę, ale także notowania z  kilku miesięcy i wahania cen w ciągu ostatnich 24 godzin. Dodatkowo, każda wymieniona cena obejmuje wszelkie opłaty. Nie ma znaczenia, czy kupujesz  MonaCoin, czy inne waluty. Zawsze dokładnie wiesz, co dostajesz, co dostajesz. Aby kupić lub sprzedać MonaCoin, wystarczy najechać kursorem na wybraną walutę, kliknąć i wpisać żądaną kwotę. Za pomocą kilku kliknięć zrealizujesz transakcję.. Alternatywnie możesz skonfigurować automatyczne zamówienia kupna lub sprzedaży MonaCoin, gdy waluta osiągnie pożądaną cenę. W ten sposób zyskujesz gwarancję najlepszych cen bez konieczności ciągłego śledzenia kursu.

Skontaktuj się z nami

Masz jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące rozpoczęcia korzystania z Bitladon? Chętnie Ci pomożemy! Poszukaj odpowiedzi w sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami lub przeczytaj instrukcje. Jeśli nie znajdziesz potrzebnych informacji, skontaktuj się z nami. Nasz zespół ekspertów stara się jak najszybciej odpowiadać na wszystkie pytania. Możesz nawiązać z nim kontakt również przez czat, wiadomość e-mail bądź telefon. Zadzwoń do nas pod numer +31 (0) 85 007 4844.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

  • Czym jest Bitladon?
  • Dlaczego powinienem wybrać Bitladon?
  • Czy istnieje limit sprzedaży i zakupu monet?
  • Jaka jest różnica między „wysyłaniem” a „wpłatą”
  • Czy macie wystarczająco dużo monet w magazynie?
Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Bancontact
Koszty: € 1,00 + 1.1%
SEPA
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Giropay
Koszty: € 1,00 + 2%
Sofort
Koszty: € 1,00 + 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.