Menu Moje konto

Mithril

Warning: This coin is currently under maintenance and we are temporarily unable to trade it.

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,01279654
0.00%24H

Kupuj i sprzedawaj Mithril w najlepszym momencie

Bitladon to nowoczesna, prosta w obsłudze polska giełda kryptowalut. Korzystając z niej, możesz łatwo sprawdzić, jak cena MITH oraz innych walut zmieniała się na przestrzeni ostatnich miesięcy oraz w ciągu ostatnich 24 godzin. W Bitladon na przejrzystość i transparentne zasady, dlatego podane na stronie ceny zawierają wszelkie opłaty. Dzięki temu wiesz, w jakiej cenie kupujesz i sprzedajesz Mithril. Co więcej, z naszej platformy korzystać może każdy, zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy. Ich dane przetwarzamy z największą ostrożnością, zgodnie z wytycznymi AVG. Utwórz konto i zacznij już dziś!

Wykres Mithril

Co musisz wiedzieć o kryptowalucie Mithrill?

Kryptowaluta Mithril dąży do tego, aby media społecznościowe całkowicie znalazły się w rękach użytkowników. Twórcy waluty chcą, by każdy mógł udostępniać swoje treści i móc pobierać za to wynagrodzenie. Waluta służy więc do nagradzania użytkowników za tworzenie treści. Celem Mithril jest zbudowanie jak największej i najbardziej zoptymalizowanej zdecentralizowanej sieci społecznościowej opartej na blockchain. Aby to osiągnąć, jej twórcy dążą do integracji z największymi obecnie platformami mediów społecznościowych.

Utwórz konto osobiste lub biznesowe

Tylko od Ciebie zależy, jakie konto utworzysz na naszej platformie. Gdy poddasz je weryfikacji, będziesz mógł kupować nieograniczoną liczbę Mithrilu, Litecoin i innych walut. Do połączenia konta z rachunkiem bankowym możesz wykorzystać jedną z dostępnych metod płatności, np. iDeal. Dzięki temu będziesz mógł kupować i sprzedawać waluty w ciągu kilku minut. Zachęcamy Cię również do skorzystania z funkcji “dowolna za dowolną” – w ten sposób o połowę zmniejszysz koszty transakcji, które realizowane będą jeszcze szybciej! Nim dokonasz zakupu, sprawdź aktualny kurs Mith na naszej stronie.

Stabilne monety

Chcesz kupić Mithril? Cena podana na naszej stronie zawiera już wszystkie opłaty! Oprócz Mithrilu i innych walut kryptograficznych, Bitladon oferuje również waluty stabilne. Inwestując w nie możesz liczyć na 3-procentową stopę zwrotu w skali roku. To więcej dotyczących kupna bądź sprzedaży walut cyfrowych, skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość e-mail lub dzwoniąc na naszą infolinię pod numer +31 (0) 85 007 4844.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.